Loading Events

Events for septembris, 2021

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Calendar of Events

Calendar of Events
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena

Krosa skriešanas sacensības “Baložu Bizons” 6.posms

31
1

LČ futbolā U14 grupā (zēni) FK AUDA-Liepājas FS

Baldones veselības skrējiens 2021 4.posms

3

Latvijas čempionāts regbijā Rāmavas Lāči-Fēnikss Valmiera

Ķekavas novada čempionāts badmintonā

5

LČ futbolā U18 grupā (jaunieši) FK AUDA-RFS Akadēmija

Krosa skriešanas sacensības “Baložu Bizons” 7.posms

7

LČ futbolā U13 Elites grupā (zēni) FK AUDA-BFC Daugavpils

Latvijas čempionāts regbijā Rāmavas Lāči-Eži-EK/Sistēmas

9

LČ futbolā U15 grupā (jaunieši) FK AUDA-Saldus BJSS/Leevon

Optibet Nākotnes līga futbolā FK AUDA-FK Smiltene/BJSS

Ķekavas novada senioru sporta svētki 2021

Ķekavas novada kausa izcīņa minifutbolā

LČ futbolā U13 Attīstības grupā (zēni) FK AUDA-FK Jelgava-1

Krosa skriešanas sacensības “Baložu Bizons” 8.posms

14
15

LČ futbolā U18 grupā (jaunieši) FK AUDA-Ilūkstes NSS

Baldones veselības skrējiens 2021 5.posms

Zibakcija “Gaismas brauciens” Titurgā

Zibakcija ”Gaismas brauciens” Ķekavā

ELVI līga florbolā (vīr.) Ķekava-Irlava

Optibet Nākotnes līga futbolā FK AUDA-FK Tukums 2000/TSS

Latvijas čempionāts novusā (dubultspēles)

LJBL spēles Ķekavā U13, U14 un U15 zēniem

LČ futbolā U14 grupā (zēni) FK AUDA-AFA Olaine

Krosa skriešanas sacensības “Baložu Bizons” 9.posms

Ramirent Nacionālā basketbola līga BK Ķekava-BS Tukums/TSS

Zibakcija “Gaismas brauciens” Katlakalnā

Orientēšanās seriāla O-Upmale 25.posms Ķekavā

Ķekavas novada skolu sacensības orientēšanās sportā „Skolu kauss 2021” Daugmalē

Zibakcija ”Gaismas brauciens” Daugmalē

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

Iepazīsti ziemas peldi kopā ar daudzkārtēju Latvijas čempioni Martu Šaboviču

KSMR Fitness Fiziskās sagatavotības treniņš bērniem

KSMR Fitness Fiziskās sagatavotības treniņš pieaugušajiem

ELVI līga florbolā (vīr.) Ķekava-Lielvārde/FatPipe

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

Rīta rosme: Online treniņš pilates kopā ar Olgu Volkovu

Ķekavas rogainings

LSVS finālsacensības novusā

LSVS finālsacensības šahā

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

Rīta rosme: Online augstas intensitātes treniņš kopā ar Kristīni Tihanovu

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

Paklāju boulinga atvērtais treniņš

Rīta rosme: Online spēka treniņš kopā ar Olgu Volkovu

Šķēršļu skrējiens Baložos

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

KSMR Fitness Fiziskās sagatavotības treniņš pieaugušajiem

KSMR Fitness Fiziskās sagatavotības treniņš bērniem

LČ futbolā U18 grupā (jaunieši) FK AUDA-Jēkabpils SS

LČ futbolā U13 Attīstības grupā (zēni) FK AUDA-SK Babīte

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

Pārgājiens senioriem “Esi aktīvs!”

”Solo latino fitness” Online nodarbība sievietēm kopā ar Elīnu Šmagri

ELVI līga florbolā (siev.) NND/RJTC-Ķekavas Bulldogs/NND

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

Veselības veicināšanas vingrošana senioriem

Latvijas basketbola Užavas kauss BK Ķekava-BK Jelgava

ELVI līga florbolā (vīr.) Ķekava-FBK SĀC

Šķēršļu skrējiens Ķekavā

Optibet Nākotnes līga futbolā FK AUDA-FK Dinamo Rīga

LČ 1.līga florbolā (vīr.) Ķekavas Bulldogs-Kuldīga/KNSS

LJBL BK Ķekava-BJBS/Centrs 2 (U12, U14 un U15 zēni)

LJBL BK Ķekava-Basketbola klase (U12 zēni)

+ Export Events