Loading Events

Events for oktobris, 2021

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

Calendar of Events

Calendar of Events
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

Paklāju boulinga atvērtais treniņš

Rīta rosme: Online spēka treniņš kopā ar Olgu Volkovu

Šķēršļu skrējiens Baložos

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

KSMR Fitness Fiziskās sagatavotības treniņš pieaugušajiem

KSMR Fitness Fiziskās sagatavotības treniņš bērniem

LČ futbolā U18 grupā (jaunieši) FK AUDA-Jēkabpils SS

LČ futbolā U13 Attīstības grupā (zēni) FK AUDA-SK Babīte

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

Pārgājiens senioriem “Esi aktīvs!”

”Solo latino fitness” Online nodarbība sievietēm kopā ar Elīnu Šmagri

ELVI līga florbolā (siev.) NND/RJTC-Ķekavas Bulldogs/NND

MapMyRun attālināts izaicinājums gājējiem, skrējējiem un riteņbraucējiem

Veselības veicināšanas vingrošana senioriem

Latvijas basketbola Užavas kauss BK Ķekava-BK Jelgava

ELVI līga florbolā (vīr.) Ķekava-FBK SĀC

Šķēršļu skrējiens Ķekavā

Optibet Nākotnes līga futbolā FK AUDA-FK Dinamo Rīga

LČ 1.līga florbolā (vīr.) Ķekavas Bulldogs-Kuldīga/KNSS

LJBL BK Ķekava-BJBS/Centrs 2 (U12, U14 un U15 zēni)

LJBL BK Ķekava-Basketbola klase (U12 zēni)

4
5
6

LČ futbolā 3.līga Ziemeļu zona (vīr.) FK Ķekava/FK AUDA-FK Cēsis

ELVI līga florbolā (siev.) NND/RJTC-Ķekavas Bulldogs/NND

ELVI līga NND/RJTC-Ķekavas Bulldogs/NND (siev.)

LČ futbolā U15 grupā (jaunieši) FK AUDA-Jūrmalas SS

ELVI līga florbolā (vīr.) Ķekava-Bauska

LČ futbolā U14 grupā (zēni) FK AUDA-SK Super Nova/Suntaži

Sieviešu futbola līga FK Auda-Liepājas Futbola skola

LJBL čempionāts U12, U13 un U14 BK Ķekava-Basketbola klase 2 (zēni)

11

Ramirent Nacionālā basketbola līga BK Ķekava-BK Jelgava

Sieviešu futbola līga FK Super Nova/RTU-FK AUDA

ELVI līga florbolā (siev.) FK Ķekava-Rubene 1

LČ 1.līga florbolā (vīr.) Ķekavas Bulldogs-SK Slampe/Zevid

Optibet Nākotnes līga futbolā FK AUDA-Albatroz SC/FS Jelgava

Latvijas čempionāts novusā (jauktās dubultspēles)

Atklātās sacensības vesera mešanā „Rudens 2021”

LČ futbolā U13 Attīstības grupā (zēni) FK AUDA-Jūrmalas SS

Olybet Darba dienu basketbola līga BK Ķekava/BeBe.lv-BK Ķekava/ISG

19
20
21

LČ futbolā 3.līga Ziemeļu zona (vīr.) FK Ķekava/FK AUDA-FC Gauja

Foto orientēšanās konkurss “Sportojošo ģimeņu spiets 2021”

ELVI līga florbolā (siev.) NND/RJTC-Ķekavas Irlava/Tukums-Slampe

Foto orientēšanās konkurss “Sportojošo ģimeņu spiets 2021”

Foto orientēšanās konkurss “Sportojošo ģimeņu spiets 2021”

Olybet Darba dienu basketbola līga BK Ķekava/ISG-Nenormāli cieti/Zaķumuiža

Foto orientēšanās konkurss “Sportojošo ģimeņu spiets 2021”

Foto orientēšanās konkurss “Sportojošo ģimeņu spiets 2021”

Foto orientēšanās konkurss “Sportojošo ģimeņu spiets 2021”

Ramirent Nacionālā basketbola līga BK Ķekava-Kandava/Anzāģe

ELVI līga florbolā (vīr.) Ķekava-Lekrings

Foto orientēšanās konkurss “Sportojošo ģimeņu spiets 2021”

Č 1.līga florbolā (vīr.) Ķekavas Bulldogs-Ogres Vilki

Foto orientēšanās konkurss “Sportojošo ģimeņu spiets 2021”

Foto orientēšanās konkurss “Sportojošo ģimeņu spiets 2021”

+ Export Events