Nolikums (ar izmaiņām 6. punktā 2019. gada 13. maijā)
Pieteikšanās (sportlat.lv sistēmā)
Sporta un tautas distances karte
Ģimenes distances karte
Satiksmes ierobežojumu karte un grafiks
Pieteikto dalībnieku saraksts
Loading Pasākumi

« All Events

  • This pasākums has passed.

Veselības apļi Ķekavā

19/09/2018 @ 18:30 - 19:30

Sporta aktivitātes „Veselības apļi 2018” Ķekavā

NOLIKUMS

  1. Mērķis un uzdevums.

Visu paaudžu iedzīvotāju veselīga dzīvesveida un fiziskās sagatavotības veicināšana.

Sporta aktivitāšu attīstības veicināšana.

  1. Laiks un vieta.

Aktivitātes „Veselības apļi 2018” notiek trešdienās (18., 25. aprīlis, 2., 9., 16., 23., 30. maijs un 6. jūnijs, 22. un 29. augusts, 5., 12., 19. un 26. septembris*), no plkst.18:00, Ķekavas Dzirnavu estrādē. Plkst. 18:00 iesildīšanās un plkst. 19:30 atsildīšanās kopā ar nūjošanas treneri Dženetu Krūmiņliepu. Plkst. 18:30-19:30 Veselības apļi – iešana, nūjošana un skriešana. Dalībnieki tiek nodrošināti ar nūjošanas nūjām. *Augusta un septembra aktivitātēs nenotiks iesildīšanās un atsildīšanās ar treneri.

  1. Vadība.

Aktivitātes organizē un vada Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra (mob. tel. 26423130, Andris Petrovs). Dalībnieki, piesakoties aktivitātei, apliecina, ka neiebilst savu personas datu (vārds, uzvārds, dzimšanas gads) izmantošanai rezultātu apkopošanā un publicēšanā mājaslapā sports.kekava.lv, kā arī fotogrāfiju publicēšanai Facebook lapā SportsKekava.

  1. Dalībnieki un grupas.

Aktivitātēs piedalās Ķekavas novada iedzīvotāji un viesi. Dalībnieki, piesakoties sacensībām, apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli un neiebilst savu personas datu (vārds, uzvārds, dzimšanas gads) izmantošanai rezultātu apkopošanā un publicēšanā mājaslapā sports.kekava.lv, kā arī fotogrāfiju publicēšanai Facebook lapā SportsKekava. Dalībnieki piedalās šādās aktivitāšu grupās – gājēji, nūjotāji, skrējēji.

  1. Pieteikšanās un starta kārtība.

Pieteikšanās notiek Ķekavas Dzirnavu estrādē no plkst.18:00-18:25.

  1. Vērtēšana.

Dalībnieki Ķekavā no plkst. 18:30-19:30 veic nomarķētas distances apļus. Dalībniekam tiek saskaitīti šajā stundā veiktie pilnie apļi. Ja dalībnieks finišē pēc 19:30 viņam pēdējais aplis netiek ieskaitīts.

  1. Apbalvošana.

Labāko dalībnieku apbalvošana notiks 6. jūnijā, ar mūsu atbalstītāju sarūpētām balvām. Visi dalībnieki saņems pārsteiguma balvas. Pēc finiša tiek nodrošināta silta tēja.

8 . Dalības maksa.

Aktivitātes bez dalības maksas.

  1. Izdevumi.

Izdevumus, kas saistīti ar aktivitāšu organizēšanu, sedz Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra.

  1. Izmaiņas nolikumā.

Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā. Izmaiņas tiek publicētas aktivitāšu centrā, kā arī Interneta mājas vietnē sports.kekava.lv.

Apmeklētāju un dalībnieku ievērībai! Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, publiskā pasākuma laikā var notikt foto vai video fiksācija. Bildes var tikt ievietotas pašvaldības informatīvajos kanālos – ikmēneša informatīvajā biļetenā, mājaslapā vai sociālajos tīklos. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Ķekavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Gaismas iela 19, k. 9, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus.

 

 

Details

Date:
19/09/2018
Time:
18:30 - 19:30

Organizer

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra

Venue

Ķekavas Dzirnavu estrāde
Ķekava, Latvia + Google Map

Comments are closed.