Loading Pasākumi

« All Events

  • This pasākums has passed.

Piedzīvojumu skrējiens 2018

21/09/2018 @ 08:00 - 17:00

Ķekavas novada skolu kauss “Piedzīvojumu skrējiens 2018”

 Nolikums

  1. Mērķis un uzdevums:

1.1. Ķekavas novada skolu kauss piedzīvojumu skrējienā ir plānots, kā divu dienu skolu jaunatnes sporta pasākums/sacensības šī gada Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros, ar dažāda vecuma un dzimuma skolu jauniešu dalību.

1.2. Sacensību mērķi:

–       noskaidrot labākās novada skolu komandas, attiecīgajā klašu grupā, piedzīvojumu skrējienā;

–       veicināt fiziskās aktivitātes novada bērnu un jauniešu vidū;

–       popularizēt veselīgu dzīvesveidu Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros;

–       veicināt lietderīgu brīvā laika pavadīšanu;

–       iesaistīt ~1000 Ķekavas novada bērnus un jauniešus piedzīvojumu skrējienā.

1.3. Šis pasākums tiek īstenots ar Eiropas Savienības struktūrfondu projekta Nr. 9.2.4.2./16/I/094 “Veselības veicināšana un slimību profilakse Ķekavas novadā”, pasākums “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” atbalstu.

 

  1. Sacensību vadība:

2.1. Sacensības organizē Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra sadarbībā ar biedrību “21.gadsimta projekti”, atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA „Lautus”. Sacensības vada apstiprināta tiesnešu kolēģija.

  1. Dalībnieki:

3.1. Sacensībās piedalās Ķekavas novada skolu klašu komandas – neierobežots dalībnieku skaits komandā. Vērtētas tiek sekojošas grupas:

o   5. klašu grupa,

o   6. klašu grupa,

o   7. klašu grupa,

o   8. klašu grupa,

o   9. klašu grupa,

o   10.-12. klašu grupa.

3.2. Distance ir plānota, lai tajā būtu interesanti gan pusaudžiem, gan bērniem. Tajā noteicošais ir izveicība, komandas sadarbība un ātrums. Šī distance ir pa spēkam jebkuram iesācējam un būs kā laba iepazīšanās ar piedzīvojumu sacensībām;

3.3. Komandai jābūt vienotam atpazīstamības elementam, tādējādi nodrošinot sev atpazīstamības zīmi sacensībās;

3.4. Komanda kopā dodas trasē, tai jāskrien cauri marķētajai trasei un jāpārvar dažādi šķēršļi;

3.5. Dalībniekiem jāģērbjas sportiskā, ērtā apģērbā, atbilstoši laika apstākļiem;

3.6. Dalībniekiem jāņem vērā, ka pārvarot šķēršļus apģērbs var tik sasmērēts vai bojāts;

3.7. Dalībnieki, piesakoties sacensībām, apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savu veselības stāvokli un neiebilst savu personas datu (vārds, uzvārds) izmantošanai rezultātu apkopošanā un publicēšanā mājaslapā sports.kekava.lv, kā arī fotogrāfiju publicēšanai Facebook lapā SportsKekava.

  1. Laiks un vieta:

4.1. Sacensības notiek 2018. gada 20.septembrī no plkst. 15.00 un 21. septembrī no plkst. 09.00-18.00 Fortius laukumā, blakus FK AUDA stadionam. Klašu grupu starta laiki tiks precizēti pēc pieteikumu apkopošanas.

  1. Sacensību norise:

5.1.    Sacensību dalībnieku komandas, savas grupas ietvaros, startēs ar intervālu ~ 5min, sacensību norises laikā intervāls var tikt mainīts;

5.2. Labākā Ķekavas novada skolu klase piedzīvojumu skrējienā (savā klašu grupā) tiek noteikta summējot 3 ātrāko zēnu un 3 ātrāko meiteņu rezultātus no komandas;

5.3. Par uzvarētāju kļūst komanda, kuras kopvērtējuma laiks ir visātrākais;

5.4. Ja divām vai vairāk komandām ir vienāds laiks, tad augstāku vietu ieņem komanda, kurai ir ātrāks 1 puiša un 1 meitenes kopvērtējuma rezultāts.

  1. Pieteikšanās:

6.1. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 17.09.2018., plkst. 17:00, nosūtot klašu pieteikumus (vārds, uzvārds) uz e-pastu: sports@kekava.lv .

6.2. Sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu veselību un spējām veikt disciplīnu.

  1. Apbalvošana:

7.1. 1.-3. vietu ieguvējus apbalvo ar kausiem, iespējama arī papildus balvu pasniegšana saskaņotākajai komandai, utt. Apbalvošana notiek pēc katras klašu grupas finiša.

  1. Finansēšana:

8.1. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Apmeklētāju un dalībnieku ievērībai! Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, publiskā pasākuma laikā var notikt foto vai video fiksācija. Bildes var tikt ievietotas pašvaldības informatīvajos kanālos – ikmēneša informatīvajā biļetenā, mājaslapā vai sociālajos tīklos. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Ķekavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Gaismas iela 19, k. 9, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus.

 

 

Details

Date:
21/09/2018
Time:
08:00 - 17:00

Organizer

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra

Venue

FORTIUS laukums
Ķekava, Latvia + Google Map

Comments are closed.