Noskaidroti TC Liiba pludmales volejbola čempionāta finālisti

10. jūlijā Ķekavā norisinājās TC Liiba pludmales volejbola čempionāta trešais posms, noskaidrojot labākos spēlētājus un finālā iekļuvušās komandas, kas 17. jūlijā cīnīsies par šī gada čempiona titulu.

Trešajā sacensību posmā vīriešu konkurencē pirmajā vietā atkārtoti ierindojās Andris Švāģeris un Dāvis Alkšbirze, savukārt dāmu turnīros līderos izvirzījās Anita Segliņa un Santa Vaicekauska. FOTO atskats atrodams ŠEIT.

Sieviešu turnīra rezultāti:

1. Anita Segliņa un Santa Vaicekauska

2. Ilona Vabale un Anastasija Popova

3. Sintija Mediniece un Kristīne Plaude

Vīriešu turnīra rezultāti:

1. Andis Švāģeris un Dāvis Alkšbirze

2. Uģis Dombrovskis un Raitis Zukuls

3. Vladislavs Curbunovs un Raivo Pekalis

Pēc trīs posmu kopvērtējuma sieviešu konkurencē pirmajā vietā ierindojās Ilona Vabale un Anastasija Popova, kā arī Edgars Popovs un Ervīns Siļickis no vīru grupas. Kopvērtējuma tabula pēc trešā posma pieejama ŠEIT.

Kā ierasts, spēļu starplaikos norisinājās dalībnieku un skatītāju konkursi, uzvarētājiem iegūstot vērtīgas balvas no čempionāta atbalstītājiem TC Liiba. Par atveldzējumu gādāja kafejnīca Kind of Cafe.

TC Liiba pludmales volejbola čempionāta fināla sacensības notiks 17. jūlijā, kad uz laukuma tiksies 10 spēcīgākās vīriešu (divas apakšgrupas) un piecas sieviešu komandas (viena apakšgrupa). Finālposma spēļu grafiks atrodams ŠEIT.

Čempionātu atbalsta TC LiibaAIOOMetropoleMeistarsELVIĶekava Foods un CIDO.

Comments are closed.