Noskaidroti TC Liiba pludmales volejbola čempionāta pirmā posma rezultāti (+2.posmam pieteiktās komandas)

19.jūnijā Ķekavā, piedaloties 22 komandām, tika atklāta TC Liiba pludmales volejbola 2024. gada sezona. No 20.jūnija plkst.10.00 atvērta reģistrēšanās otrajam sacensību posmam, kas norisināsies 26.jūnijā.

Spītējot laikapstākļiem, TC Liiba pludmales volejbola čempionātu atklāja astoņas azartiskas sieviešu un 14 vīriešu komandas. Sieviešu turnīrā uzvaras laurus plūca Ilona Vabale un Anastasija Popova, bet vīru konkurencē pirmajā vietā ierindojās Vladislavs Curbunovs un Raivo Pekalis. 1. posma foto pieejami ŠEIT

Sieviešu turnīra rezultāti:

1. Ilona Vabale, Anastasija Popova

2. Sintija Mediniece, Kristīne Plaude

3. Vitnija Dommere, Līga Batņa

Vīriešu turnīra rezultāti:

1. Vladislavs Curbunovs, Raivo Pekalis

2. Edgars Popovs, Ervīns Siļickis

3. Danils Mikuličs, Oļegs Selskovs

Nākamais sacensību posms norisināsies 26.jūnijā plkst.18.00 Fortius laukumā Ķekavā. Reģistrēšanās otrajam čempionāta posmam tiek atvērta 20.jūnija plkst.10.00. Reģistrēties iespējams ŠEIT.

2.posmam pieteiktās komandas (spēļu kalendārs redzams ŠEIT):

Sievietes:

 1. Mediniece/Plaude
 2. Jegorova/Kuksa
 3. Vabale/Popova
 4. Dreimane/Krauze
 5. Amstere/Gabrāne
 6. Dzelme Aizupiete
 7. Graudiņa/Irmane-Švāgere
 8. Dommere/Batņa

Rezervē:

 • Koklačova/Ļisicina
 • Egle/Jumiķe

Vīrieši:

 1. Sprudzāns/Grīnšpons
 2. Leimanis/Vītols
 3. Sevrjuks/Meiers
 4. Paupe/Pundiņš
 5. Apsāns/Sviridenko
 6. Zīverts/Miķelsons
 7. Švāģeris/Andrējevs
 8. Aukstars/Vārpiņš
 9. Puriņš/Girgzdis
 10. Dombrovskis/Zukuls
 11. Popovs/Siļickis
 12. Sirica/Šarikovs
 13. Kviļūns/Bogdanovs
 14. Mihailovs/Mihailovs
 15. Lipšāns/Rūsiņš
 16. Matvejs/Čupovs

Komandu reģistrācija tiek slēgta vienu dienu pirms katra posma vai brīdī, kad ir sasniegts maksimālais komandu skaits – vīriešu turnīrā 16 komandas, sieviešu turnīrā – astoņas komandas. Ja kāda no komandām tomēr netiek, lūgums par to savlaicīgi paziņot, sniedzot iespēju spēlēt rezerves sastāviem!

Trešais sacensību posms notiks 10.jūlijā (reģistrēšanās atvērta 27. jūnija plkst.10.00), bet fināla sacensības – 17.jūlijā, kad uz laukuma tiksies 10 spēcīgākās vīriešu (divas apakšgrupas) un piecas sieviešu komandas (viena apakšgrupa), ņemot vērā trīs posmu kopvērtējumu.

Atgādinām, ka sacensībās nedrīkst piedalīties Latvijas pludmales volejbola aktuālajā reitingā TOP 100 vīrieši un TOP 50 sievietes (pieteikšanās brīdī). Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Katra posma godalgoto vietu ieguvēji sieviešu un vīriešu grupās tiks apbalvoti ar atbalstītāju TC Liiba, AIOO, Metropole, MeistarsELVIĶekava Foods un CIDO sarūpētajām balvām. Finālā 1.-3. vietu ieguvējiem pasniegsim medaļas un veicināšanas balvas, kā arī izspēlēsim pārsteiguma balvas.

Dalība sacensībās ir bez maksas. Pasākuma laikā darbosies kafejnīca Kind of cafe.

Comments are closed.