Tautas šķēršļu skrējiena Patria Race trešais posms norisināsies Ķekavā

Svētdien, 9. jūnijā, plkst. 10.30 – 15.30 Ķekavā notiks šķēršļu skriešanas sacensības Patria Race Ķekava. Interesenti aicināti piedalīties kādā no 5km vai 10km komandu vai individuālajām distancēm. Reģistrēšanās sacensībām mājaslapā patriarace.lv.

Kā stāsta sacensību organizatori, šķēršļu skriešanas sports ir piemērots visām gaumēm, sagatavotības līmeņiem un vecuma grupām. Dalībnieki var izvēlēties kādu no 5km vai 10km distancēm.

5km distances:

  • iepazīšanās skrējiens – distance piemērota iesācējiem, ģimenēm vai tiem, kuri nevēlas skriet lielus attālumus;
  • Patria race distance – skrējiens uz ātrumu ar laika kontroles čipu;
  • komandas skrējiens – sporta distance, kas komandā apvieno dažādu sagatavotības līmeņu dalībniekus.

10km distances:

  • Patria Race distance – sacensību pamat distance ar šķēršļu un apvidus skrējienu, paredzēta dalībniekiem no 12 gadu vecuma (tiks vērtētas vecuma grupas un kopvērtējums);
  • komandu skrējiens – sacensību pamat distance ar kopvērtējumu.

Sacensību centrs ar starta un finiša līniju atradīsies Ķekavas Ābeļdārza parkā (Skolas ielā 2). Skrējiens cauri Ķekavai ietvers kāpšanu pāri un līšana zem tīkla, rāpšanos pa virvi un pāri sienai, smagumu vilkšanu un nešanu, šķēpa mešanu, upes šķērsošanu un citus aizraujošus spēka un izturības pārbaudījumus. 10km distance tiks veikta, izskrienot trīs sacensību apļus, 5km distance – divus, bet iepazīšanās skrējiens – veicot vienu vai divus apļus atkarībā no dalībnieka spējām. Sacensību karte pieejama šeit.

Sacensību laikā tiks noskaidroti ne tikai spēcīgākie, bet arī veiksmīgākie – visi dalībnieki piedalīsies balvu izlozē!

Reģistrēšanās un plašāka informācija mājaslapā patriarace.lv.

Comments are closed.