Pieteikšanās nometnēm “Esi aktīvs – nesēdi mājās!” 2024. gada vasaras sezonā

Ķekavas novada Sporta centrs rīko dienas nometnes bērniem (1. – 3. klasei), kas norisināsies Ķekavā, Skolas ielā 2, Pļavniekkalna sākumskolas telpās:

1) 01. jūlijs – 05. jūlijs (sasniegts pieteikumu limits, pieteikšanās tikai uz rezerves vietām);
2) 08. jūlijs – 12. jūlijs.

Nometnes paredzētas Ķekavas novadā deklarētiem bērniem vecuma grupā: 1. – 3. klase (kas turpinās mācības 4. klasē). Nometnes ietvaros bērniem būs iespējams iepazīties un izmēģināt dažādus sporta veidus un citas fiziskās aktivitātes. Tāpat ir plānota vienas dienas ekskursija/pārgājiens. Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienu maltīte un launaga uzkodas. Dalības maksa vienam dalībniekam – 100,00 EUR (ar dalībnieka vecāku/aizbildni tiks parakstīts līgums). Lai pēc iespējas vairāk novadā deklarētajiem bērniem būtu iespējams piedalīties kādā no mūsu organizētajām nometnēm, vienam bērnam iespējams pieteikties tikai uz vienu nometni. Detalizēta nometnes programma tiks nosūtīta kopā ar līgumu.

Sīkāku informāciju par nometnēm iespējams uzzināt, zvanot uz tālruni 26410552.

Lai piedalītos nometnē, nepieciešams: dienas nometnes dalībniekiem ne ātrāk kā 7 dienas pirms nometnes darbības sākuma saņemt ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes. 

Pieteikšanās anketa skatāma šeit.

Comments are closed.