Ķekavas velobraucienā jauns dalībnieku skaita rekords

1.maijā Ķekavā jau sesto reizi norisinājās ikgadējais Ķekavas velobrauciens, ko organizē Ķekavas novada Sporta centrs. Šogad tika sasniegts jauns dalībnieku skaita rekords – četrās disciplīnās kopā startēja vairāk nekā 1300 dalībnieku.

Pateicoties siltajai un saulainajai 1.maija dienai, Ķekavas velobrauciens 2024 pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – četrās sacensību distancēs kopā piedalījās vairāk nekā 1300 dalībnieku, bet vēl viena daļa apmeklētāju baudīja pasākumu līdzjutēju rindās un aktivitāšu zonā. Kā ierasts, kuplākais dalībnieku skaits bija vērojams ģimenes distancē – 1a.lv 7km ģimenes distancē kopā startēja vairāk nekā 650 lielu un mazu velobraucēju.

Pie starta līnijas sacensību dalībniekiem uzmundrinājuma vārdus teica Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Juris Žilko, Ķekavas novada domes deputāte un Ķekavas sporta kluba vadītāja Dace Cīrule, kā arī Ķekava Foods mārketinga vadītāja Maija Avota.

Isostar izaicinājuma distancē (45km) pirmais finišēja Kārlis Valters, bet komandu konkurencē 1. vietā ierindojās komanda ZZK ar Kristeru Ansonu, Emīlu Ribaku, Kārli Valteru Grunduli un Matīsu Zērvēnu sastāvā. Savukārt Ķekava tautas distancē Stiprie stilbiņi (20km) ātrāko laiku uzrādīja Miķelis Luža no Ķekavas novada sporta skolas (ĶNSS). Šī gada sacensībās ĶNSS audzēkņi aizņēma visu tautas distances goda pjedestālu. Tikmēr labākais komandas vērtējums Stipro stilbiņu distancē šogad pieder komandai Ķekavas NSS (Miķelis Luža, Kristers Štrauhmanis, Emīls Lorencs un Oskars Pauls Štrauhmanis).

Isostar izaicinājuma distances rezultāti

Vīriešu konkurencē:

1. Kārlis Valters Grundulis (ZZK)

2. Kristers Ansons (ZZK)

3. Artis Roze (Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free)

Sieviešu konkurencē:

1. Anita Antone (Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free)

2. Renate Rodionova (Ādaži/Velo)

3. Santa Sanija Jurgena (Ķekavas NSS)

Komandu konkurencē:

1. ZZK

2. Dobeles Dzirnavnieks Feel/Free

3. Velo+ Bottari Baltic

Ķekava tautas distances Stiprie stilbiņi rezultāti

Vīriešu konkurencē:

1. Miķelis Luža (Ķekavas NSS)

2. Kristers Štrauhmanis (Ķekavas NSS)

3. Emīls Lorencs (Ķekavas NSS)

Sieviešu konkurencē:

1. Ieva Jurēviča (Reģionālā pašvaldības policija)

2. Samanta Roziņa (Latvian Cycling Girls)

3. Patrīcija Priede

Komandu konkurencē:

1. Ķekavas NSS

2. Elpo

3. Reģionālā pašvaldības policija

Ar visiem sacensību rezultātiem iespējams iepazīties fotofiniss.lv.

Kā ierasts, 1a.lv 7km ģimenes un XS Rotaļlietas 400m bērnu distancēs brauciena rezultāti netika vērtēti, dalībniekiem baudot braucienu un gūstot kopā būšanas prieku. Katrs velobrauciena dalībnieks saņēma piemiņas medaļu, kā arī piedalījās savas distances atbalstītāju sarūpēto balvu izlozē. Visi bērnu distances dalībnieki savā īpašumā ieguva kādu no distances lieldrauga XS Rotaļlietas spēļmantām. Ar sacensību rezultātiem katrā distancē un komandu vērtējumā var iepazīties fotofiniss.lv.

Visas dienas garumā uz pasākuma skatuves notika ātrāko dalībnieku apbalvošana un atbalstītāju sarūpēto dāvanu izloze. Balvu grozā bija gan Narvesen, Balticovo, Tere piens, Löfbergs un Hanzas Maiznīca gardie produkti, gan Sono Travel ceļojumu koferis un dāvanas no Lautus un XS Rotaļlietas, kā arī vērtīgas pārsteiguma balvas no 1a.lv, tostarp izlozes galvenā balva – jauns pilsētas velosipēds Coppi Sorrento, ko savā īpašumā ieguva Amanda Dance.

Pateicoties Kekavas velobrauciena 2024 atbalstītājiem, arī šogad tika īpaši padomāts par ģimenēm, kas varēja ne tikai kopā startēt bērnu un ģimeņu distancēs, bet arī piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātēs. Mazos pasākuma apmeklētājus iepriecināja spēles, radošās darbnīcas, deju grupu Mini Baroneses un Zumba Kids Baldone priekšnesumi, karuselis, kā arī sportiskās aktivitātes Stiprais cālis, pārbaudot 300 mazos velo draugus veiklībā, attapībā un precizitātē.

Par tūrisma iespējām Ķekavas novadā un ārpus tā robežām varēja uzzināt tūrisma informācijas teltī un Sono Travel stendā. Izaicinājumu apmeklētāju deguniem bija sarūpējis vietējais ādas un matu kopšanas līdzekļu ražotājs Silmachy Remedies, savukārt enerģiju varēja uzņemt Ķekava Foods degustāciju zonā. Par neaizmirstamām atmiņām gādāja 360 grādu kamera.

Liels paldies sacensību dalībniekiem, līdzjutējiem, līdzjutējiem, atbalstītājiem un sadarbības partneriem par aizraujošo un pozitīvām emocijām piepildīto dienu! Paldies arī Valsts un Reģionālās pašvaldības policijai, kas velobrauciena lieldraugu Škoda automašīnās rūpējās par drošību sacensību laikā. Uz tikšanos Ķekavas velobraucienā 2025!

Ķekavas velobraucienu atbalsta – Ķekava FoodsIsostar1a.lvXS RotaļlietasHanzas maiznīcaLofbergsT/C Liiba, Elvi„ŠKODA” automašīnu oficiālais pārstāvis Latvijā – „GREEN MOTORS”Rīgas šampanietisMeistarsBalticovoRed Bull, Lautus vide, Silmachy, Narvesen, CIDO, Piens TERE, Sono travel, Tactic un Trefl.

Ķekavas velobraucienu 2024 brīnišķīgās fotogrāfijās iemūžināja Uldis Laganovskis (foto skatīt šeit) un Pēteris Kraģis (foto šeit).

Comments are closed.