Jūnijā Baložos notiks BTA Pump Track čempionāta pirmais posms

Jau 15. jūnijā Baložu asfalta velotrasē norisināsies BTA Pump Track Championship Latvijas čempionāta pirmais posms. Sacensības norisināsies piecās braucamrīku grupās. Velosipēdisti, skūteru vadītāji un skituļslidotāji aicināti reģistrēt dalību U10, U14, U18 un OPEN vecuma grupā, līdz 15. jūnijam (ieskaitot) aizpildot elektronisko pieteikuma formu.

BTA Pump Track čempionāts ir sporta sacensības, kas norisinās jau ceturto gadu, pulcējot bērnus un jauniešus, kā arī jau pieredzējušus braucējus ar dažādiem braucamrīkiem – velo, skrituļslidām, skrituļdēļiem un skrejriteņiem. Tiek lēsts, ka šogad sacensībās varētu startēt ap 150 braucēju no pirmsskolas vecuma bērniem līdz pieredzējušiem braucējiem, kas pārkāpuši 50 gadu slieksni.

BTA Pump Track Latvijas čempionāta pirmais posms 15. jūnijā

Kā stāsta sacensību organizatori, katru gadu čempionāta norises lokācijas tiek rūpīgi pārdomātas, un veiksmīgā sadarbība ar Ķekavas novada pašvaldību ir kļuvusi par stabilu un nemainīgu vērtību sacensību norisē, atkārtoti organizējot sacensību posmus Baložu un Baldones asfalta velotrasēs.

Šī gada sacensības notiks piecās braucamrīku grupās:

  • velosipēdu tautas grupā;
  • velosipēdu PRO grupā (profesionāli braucēji un BMX/MTB kluba biedri);
  • skūteru grupā;
  • skrituļslidu grupā;
  • skrituļdēļu grupā.

Dalībnieki var startēt vienā vai vairākās braucamrīku kategorijās. Dalībnieku labākais trases laiks tiks vērtēts, atbilstoši četrām vecuma grupām:

  • U10 – pēc 2014. gada dzimušie (zēni un meitenes);
  • U14 – 2010. – 2013. gadā dzimušie (zēni un meitenes);
  • U18 – 2006. – 2009. gadā dzimušie (zēni un meitenes);
  • OPEN – 2005. gadā dzimuši un vecāki (vīrieši un dāmas).

Lai piedalītos sacensībās, līdz 15. jūnijam (ieskaitot) jāaizpilda elektroniskā pieteikuma forma. Braucējiem, kas jaunāki par 18 gadiem, nepieciešama vecāku vai likumisko aizbildņu rakstiska atļauja.

Visiem sacensību dalībniekiem galvā jābūt ķiverei (velosipēdu PRO klasē obligāta pilnas sejas ķivere)! Ikvienam būs iespēja izbraukt sacensību apli uz laiku, kā arī atkārtot braucienu līdz pat trīs reizēm, lai uzlabotu savu rezultātu. Visi rezultāti būs pieejami tiešsaistē. Sacensību noslēgumā apbalvosim labākos braucējus katrā grupā.

Aicinām iepazīties ar sacensību nolikumu un dalības gadījumā aizpildīt nepieciešamās formas:

Dalība čempionātā un iebraukāšanās pasākumā ir BEZ MAKSAS. Sacensības organizē biedrība For Better sadarbībā ar Ķekavas novada Sporta centru.

BTA Pump Track čempionātu sponsorē BTA Latvija. Sacensības atbalsta: Astra VeloTaktika.lvboards.lv, CidoRipot.lvdownhill.lv, We Build ParksVeloprofs.lv, Latvijas Riteņbraukšanas Federācija.

Comments are closed.