Aizvadītas LSVS 61. sporta spēles šahā, badmintonā un riteņbraukšanā

26. maijā norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 61. sporta spēles šahā, badmintonā un riteņbraukšanā. Šaha un badmintona spēlē mūsu sportisti izcīna piecas godalgas, bet no riteņbraukšanas sacensībām Madonā pārved septiņas medaļas.

Veterānu 61. sporta spēles šahā un badmintonā norisinājās Baložos. Mūsu šahistu vidū labākais rezultāts Ērikam Mieriņam, kurš izcīnīja zeltu K50+ grupā, un Tatjanai Andrejevai – viņai godpilnā 3. vieta D70+ grupā. Ar visiem rezultātiem iespējams iepazīties šeit.

Tikmēr badmintonā izcīnītas divas zelta un viena sudraba medaļa – dubultspēlēs 35+ grupā kungiem 1. vieta Saulītim un Bajāram, dāmu konkurencē pirmās Dvornika un Zunte, bet mix 35 grupā 2.vieta Tēraudam un Zuntei. Kopvērtējuma tabulā Ķekavas novada badmintona komandai trešā pozīcija. Rezultāti pieejami šeit.

Savukārt Ķekavas novada riteņbraucēju komanda ar Ģirtu Jakušku, Didzi Poreiteru, Laumu Žilko, Inesi Beitāni un Jāni Vējoni no LSVS sporta spēlēm Madonā pārveda vienu zelta, četras sudraba un divas bronzas medaļas solo un krosa disciplīnās, ierindojoties kopvērtējuma tabulas 8.vietā.

Rezultāti riteņbraukšanā

10 km solo disciplīnā:

1. Inese Beitāne (D60+ grupa)

2. Lauma Žilko (D70+ grupa)

3. Jānis Vējonis (K70+ grupa)

5km krosa disciplīnā:

2. Lauma Žilko (D70+ grupa)

2. Jānis Vējonis (K70+ grupa)

3. Inese Beitāne (D60+grupā)

25km krosa disciplīnā:

2. Ģirts Jakuška (K45+ grupā) Ar visiem riteņbraukšanas rezultātiem iespējams iepazīties šeit.

Sveicam mūsu sportistus ar izcīnītajām godalgām un sakām lielu paldies par novada vārda nešanu ārpus novada robežām!

Comments are closed.