5. jūnijā norisināsies tradicionālais Mīnusu turnīrs

5. jūnijā pie Ķekavas sporta kluba norisināsies tradicionālais Mīnusu turnīrs! Šis būs jau sestais turnīrs, un katru gadu dalībnieku skaits aug – 2023. gadā piedalījās 80 dalībnieki. Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS, nolikums un iepriekšēja pieteikšanās līdz 4. jūnija plkst. 24:00 ŠEIT

Sacensībās piedalās tikai iepriekš pieteikušies dalībnieki, maksimālais dalībnieku skaits jauniešu grupās ir 32, pieaugušo grupā 64! Dalībnieks drīkst piedalīties tikai vienā vecuma grupā! Grupas:

  • U10 grupa, jaunieši dzimuši 2014. gadā un jaunāki (meitenes un zēni spēlē kopā) – sākums plkst. 16:00;
  • U12 grupa, jaunieši dzimuši 2012. – 2013. gadam (meitenes un zēni spēlē kopā) – sākums plkst. 16:00;
  • U14 grupa, jaunieši dzimuši no 2010. – 2011. gadam (meitenes un zēni spēlē kopā) – sākums plkst. 16:00;
  • OPEN grupa, 2009. dz.g. un vecāki (sievietes un vīrieši spēlē kopā) – sākums plkst. 19:00;

Provizoriskā izspēles kārtība – dalībnieki tiek salozēti apakšgrupās, kur tie aizvada viena apļa turnīru. Viena spēle ilgst līdz 5 mīnusiem vai 5 minūtes. Pēc grupu turnīra seko izslēgšanas spēles, kurās iekļūst katras grupas četri labākie dalībnieki. Dalībnieki spēlē ar savām bumbām, nepieciešamības gadījumā organizatori tās piešķirs.

Īsie spēles noteikumi. A un B dalībnieki sacenšas savā starpā līdz brīdim, kamēr vienam ir 5 mīnusi. Pirms spēles notiek izloze, kurš uzsāks spēli (savā starpā, var spēlēt “akmens, šķēres, papīrītis”, mest monētu vai kā savādāk). Nav svarīga metiena tehnika, bet gan vieta, no kuras tiek izdarīts metiens. Piemēram, dalībnieks A iemet no punkta x, pēc tam dalībniekam B arī ir jāmet no punkta x:

  • ja dalībnieks B neiemet no punkta x, viņam ir viens mīnuss, spēle turpinās ar dalībnieka A nākamo metienu;
  • ja dalībnieks B iemet no punkta x, mīnusa nav un spēle turpinās ar dalībnieka A nākamo metienu (viņam NAV obligāti jāmet no punkta x, dubultie mīnusi netiek izspēlēti).

Pasākuma laikā darbosies Narvesen tirdzniecības vieta.

Mīnusu turnīru atbalsta – Ķekava Foods, WilsonIsostar, Hanzas maiznīca, CIDO, Balticovo, Red Bull 

Comments are closed.