TFK LATS noliek čempionu pilnvaras, par titulu cīnīsies FK NAUDA un FK Ķengarags

Ir aizvadīti Ķekavas novada telpu futbola čempionāta pusfināli, kuros uzvarētāji noskaidrojās ļoti aizraujošās cīņās. Iepriekšējo divu gadu čempioni TFK LATS nolika savas pilnvaras, pusfinālā atzīstot FK Ķengarags pārākumu, savukārt otru finālistu noskaidrošanai bija nepieciešams papildlaiks, kurā FK NAUDA pārspēja Dinamo Ogri. FK NAUDA pirmo reizi kļūs par čempioniem vai FK Ķengarags trešo reizi? Bronzas godalgas kaklā kārs TFK LATS vai Dinamo Ogre? Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs finālspēles, kuras notiks 3. martā (spēle par 3.vietu plkst. 16:30, fināls plkst. 17:30, apbalvošana plkst. 18:30).

Pirmais pusfināls bija pagājušā čempionāta fināla atkārtojums – TFK LATS pret FK Ķengarags. Spēle iesākās ļoti piesardzīgi un pirmajās 20 minūtēs komandas spēja izveidot tikai pāris patiešām bīstamus momentus un ejot atpūtā rezultāts uz tablo rādīja divas nulles. Otrajā puslaikā turpinājās piesardzīgs futbols, taču spēles temps sāka augt. Joprojām abām komandām bija dažas labas vārtu gūšanas iespējas, kuras gan netika izmantotas. Noteikti daudziem jau šķita, ka sekos pagarinājums, bet tā nedomāja Ķengaraga spēlētāji, kuri 38. minūtē izvirzījās vadībā, pateicoties eduarda Martina precīzajam raidījumam.

TFK LATS nu jau bija spiesti atspēlēties un laika bija pavisam maz. Lai arī kā centās LATS, līdz vārtu guvumam viņiem tikt neizdevās. Vēl vairāk, pamatlaika pēdējā sekundē FK Ķengaragam bija iespēja izpildīt soda sitienu no tuva attāluma, kuru realizēja Eduards Gailītis. 3. martā Ķengaragam būs iespēja trešo reizi kļūt par čempioniem, iepriekšējās divas reizes viņiem tas izdevās 2017./2018. un 2019./2020. gada čempionātos.

Arī otrais pusfināls nelika vilties kuplajam līdzjutēju pulkam! Līdzīgi kā pirmajā spēlē arī FK NAUDA un Dinamo Ogre pirmajā puslaikā demonstrēja salīdzinoši mierīgu un piesardzīgu futbolu, pēc nospēlētajām 20 minūtēm bezvārtu neizšķirts 0:0.

Otrā puslaika sākumā FK NAUDA vadībā izvirzīja Marks Udovičenko, kurš spēles 34. minūtē dubultoja savas komandas pārsvaru. Dinamo Ogre gan negrasījās padoties, viņi nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju un devās samazināt rezultāta starpību. Un tas viņiem arī izdevās, vispirms Edžus Picka panāca 1:2, pusotru minūti vēlāk Roberts Miķelsons jau panāca neizšķirtu! Tas vēl nebija viss, pusotru minūti līdz pamatlaika beigām teicama iespēja izraut uzvaru bija ogrēniešiem, kuri, pateicoties NAUDAS vārtsarga kļūdai, tika pie ļoti bīstama soda sitiena. Par laimi NAUDAI un par nelaimi Dinamo, Jāņa Granta izpildītais soda sitiens lidoja garām vārtiem. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2.

Papildlaiks aizritēja Dāniela Āboliņa-Auzulejas zīmē, kurš guva divus vārtus un ieveda savu komandu finālā. FK NAUDA ir viena no trīs komandām (vēl ASK Kadaga un Daugmales dadzis), kura ir piedalījusies visos septiņos čempionātos, taču par čempioniem vēl nav kļuvusi. Labākais FK NAUDA rezultāts – divas reizes izcīnīta 2. vieta (2016./2017. un 2018./2019. gada čempionātos).

Aicinām visus līdzjutējus uz fināliem – ar priekšnesumiem Jūs priecēs MiniBaroneses, spēļu laikā jūs izklaidēs Ķekava Foods Kačoks! Spēļu kalendārs rakta apakšā.

Apbalvojām mūsu Facebook ceturtdaļfinālu prognožu spēles uzvarētāju Tomu Lagzdiņu (Raivo Simsons nevarēja ierasties, balvu pasniegsim 3. martā).

Liels paldies par skaistajiem priekšnesumiem deju studijai DANCE BEAT

Pusfināli (video ŠEIT):

• TFK LATS – FK Ķengarags 0:2 (0:0). Vārti: nav – Eduards Martins 38′, Eduards Gailītis 40′.
  • FK NAUDA – Dinamo Ogre 2:2 (0:0), pag. 4:2. Vārti: Marks Udovičenko 22′, 34′, Dāniels Āboliņš-Auzuleja 45′, 50′. – Edžus Picka 38′, Roberts Miķelsons 39′. Brīdinājumi: Marks Udovičenko 31′ – Roberts Miķelsons 48′, Raimonds Ušerovskis 49′.

Visi vārtu guvēji ŠEIT

FINĀLI, 3. marts, Ķekavas vidusskolas sporta komplekss, Nākotnes iela 1a, Ķekava (VISAS spēles Youtube tiešraidē FloorballnewsW):

• 16:30 Spēle par 3. vietu Dinamo Ogre – TFK LATS (rezultāts regulārajā turnīrā 1:1)
  • 17:30 Fināls FK NAUDA – FK Ķengarags (rezultāts regulārajā turnīrā 6:1)
  • 18:30 Apbalvošana

Mūsu sadarbības partneris OPTIBET sporta bārs piedāvā veikt sporta likmes (atbildības kodekss) uz fināla spēlēm ŠEIT