Orientēšanās spēle ”Sportojošo ģimeņu spiets 2023”

21. oktobrī, plkst. 11:00, Ķekavā, pie Ķekavas sporta kluba, notiks aizraujošs pasākums ģimenēm – Orientēšanās spēle ‘’Sportojošo ģimeņu spiets 2023’’! Pasākumā piedalās draugu un ģimeņu komandas, kuru sastāvā ir no 2 līdz 8 dalībniekiem, no kuriem vismaz viens ir 18 gadus vecs. Šāda koncepta pasākumi jau ir kļuvuši par labu tradīciju mūsu novadā, tāpēc turpinām!

Distance būs ar kontrolpunktiem un uzdevumiem, lai tajā būtu interesanti gan pieaugušajiem, gan bērniem. Distancē noteicošais būs atjautība, izveicība un komandas sadarbība, nevis spēks un ātrums. Šis ir lielisks veids kā pavadīt dienu ģimenes lokā, iepazīstot Ķekavu, apvienojumā ar piedzīvojumu sacensībām. Dalībniekiem jāierodas ērtā un sportiskā apģērbā, ņemot vērā laika apstākļus – distance ir jāveic ar kājām. Sacensību kontrollaiks ir 1,5 stunda. Par uzvarētāju kļūst komanda, kura ir iekļāvusies kontrollaikā un saņēmusi visvairāk punktus. Ja divām vai vairāk komandām ir vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu ieņem komanda, kura ātrāk ir veikusi distanci.

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 2023. gada 20. oktobrim (ieskaitot), šeit PIETEIKUMA FORMA , vai sacensību dienā no plkst. 10:30-11:00.

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS! Pirmo triju vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar kausiem, notiks atbalstītāju balvu izloze starp visām komandām (izlozētajai komandai jābūt uz vietas).

Pasākumu atbalsta Putnu fabrika ĶekavaT/C LiibaElviCido un Ķekavas avots!

Comments are closed.