Orientēšanās rēbuss BALDONĒ

Sveiciens aktīvajiem novada iedzīvotājiem un viesiem, aicinām Jūs piedalīties aizraujošā orientēšanās spēlē “Orientēšanās Rēbuss”! Kopā būs 3 spēles versijas (Baldonē, Baložos, Ķekavā), kuras publicēsim katru mēnesi novada avīzē un mūsu mājaslapā. Pirmā spēle Baldonē no 13. jūnija līdz 11. jūlijam!

Spēle notiek attālināti Baldonē, dalībnieki var sev ērtā laikā doties trasē, izvēloties atbilstošu pārvietošanās veidu (ejot, skrienot, ar nūjam, vai ar velo). Uzdevumu lapā ir attēloti 12 attēli ar dažādām vietām, kuras ir jāatrod un jāatbild uz uzdotajiem jautājumiem. Atbildē ir jāieraksta skaitļi un kad visi punkti ir atrasti, jāsaskaita atbilžu summa. Lai komanda/dalībnieks kvalificētos balvu izlozei, pēc spēles ir jāaizpilda uzdevumu lapa (jābūt pareizai atbilžu summai).

Ķekavas novada izdevumā Izgrieziet Baldones spēles versiju vai izprintējiet to paši ŠEIT, dodieties piedzīvojumā pa konkrēto apkaimi, atrodiet atbildes uz 12 jautājumiem un nogādājiet aizpildītu spēles biļeti mums līdz 11. jūlijam:

  • iemetot Ķekavas sporta kluba pasta kastītē;
  • atsūtot pa pastu uz adresi Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra, “Bultas”, Ķekava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2123 (sūtot atbildes pa pastu, tās ir jānosūta līdz konkrētās spēles pēdējai dienai);
  • atsūtot elektroniski uz e-pastu: andris.petrovs@kekava.lv.

Balvu izloze notiks 13. jūlijā, būs pieejamas tiešraides sporta aģentūras Facebook un Instagram kontos.

Dalība spēlē ir BEZ MAKSAS!

Spēles nolikums ir pieejams ŠEIT

Spēli atbalsta Putnu fabrika Ķekava

 

Comments are closed.