Baložos aizvadīts Latvijas čempionāts jauniešiem 64 lauciņu dambretē

3. un 4. jūnijā Baložu vidusskolas telpās notika šī mācību gada noslēdzošās dambretes sacensības jauniešiem – Latvijas čempionāts jauniešiem 64 lauciņu dambretē – ātrajā dambretē un ātrspēlē.

Kā jau tas pieklājas sezonas noslēgumam, sacensības bija noorganizētas augstā līmenī, par to īpaši vēlamies pateikt paldies – Dambretes centrs Baloži komandai – dambretistu vecākiem un trenerei Laurai Kronbergai, Baložu vidusskolas skolotājai Līvijai Indriksonei. Tāpat paldies par atbalstu dzeramā ūdens nodrošināšanā Ķekavas Avots , kā arī Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra komandai par atbalstu, īpaši Andrim Petrovam un Dacei Cīrulei.

“Esam patiesi priecīgi un lepni pie sevis Ķekavas novadā uzņemt augsta līmeņa dambretes sacensības, ceram uz vēl vairākiem dambretes pasākumiem mūsu novadā arī turpmāk”, pauž Dace Cīrule.

Dambretisti un viņu vecāki atzinīgi novērtēja gan skaisto sacensību atklāšanu, kurā Ķekavas Mūzikas skola skolotāji sniedza skaistu priekšnesumu, gan kafijas telpu, gan iespēju spēlēt un atpūsties plašajās skolas telpās.

Dambretes centrs Baloži šajās sacensībās pārstāvēja 13 dalībnieki – Anna Kronberga, Fricis Kreits, Linda Eglīte, Matvejs Fiļipovs, Jēkabs Šķesteris, Jēkabs Bērziņš, Larss Dunajevskis, Laima Ezeriņa, Aleksandrs Ivanovs, Gustavs Alens Ļebids, Henriks Šauva, Artis Štelfs, Roberts Štelfs, no visiem visaugstāko rezultātu izcīnīja Aleksandrs Ivanovs – spēcīgajā U13 vecuma grupā iegūts Latvijas vicečempiona tituls! Apsveicam!

Uz tikšanos citās sacensībās un treniņos vasarā, kuros gaidām jaunos dambretistus!

Informāciju sagatavoja: Dambretes centrs Baloži trenere Laura Kronberga.

Comments are closed.