Atskats uz LSVS sporta spēļu finālsacensības novusā

Š.g. 27. maijā Ķekavā, Sporta klubā norisinājās LSVS sporta spēļu finālsacensības novusā, kurās piedalījās 228 sportisti no visas Latvijas, veidojot 37 komandas. Kopvērtējumā Ķekavas novada 1. komanda ieguva 8.vietu, Ķekavas novada Baldones komanda – 14. vietu un 2. komanda – 31. vietu. Kopvērtējumā nepārspēta palika Rīgas valstspilsēta, 2. un 3. vietā attiecīgi ierindojot  Jelgavas un Mārupes 1. komandu.

No mūsu novada sportistiem godalgoto 3. vietu izcīnīja Natālija Čudare (foto pielikumā). Mūsu novadu pārstāvēja: Regīna Andersone, Ritvars Kauss, Aivars Smildziņš, Juris Pūpols, Gunārs Evers, Egils Cepurītis, Daina Vanaga, Ainārs Bude, Aleksejs Roguļins, Nikolajs Belonoščenko, Leons Sabaļauskis, Aivars Lapsiņš, Natālija Čudare, Roberts Čudars, Jānis Dūmiņš, Normunds Laumanis, Ainis Bilinskis, Edgars Siliņš, Oskars Seņkāns. Galvenais tiesnesis šajās sacensībās bija novada izcils novusa spēlētājs un entuziasts Juris Firsts.

Visi novusa rezultāti šeit:

https://www.lsvs.lv/post/lsvs-pa%C5%A1vald%C4%ABbu-60-sporta-sp%C4%93%C4%BCu-rezult%C4%81ti-novus%C4%81

27. maijā Baložos norisinājās LSVS sporta spēļu finālsacensības šahā. Mūsu novada komandu pārstāvēja 4 sportisti: Valdis Višņevskis, Antons Gajevskis, Ēriks Mieriņš, Juris Kļaviņš. Mūsu novada komanda kopvērtējumā ierindojās 10. vietā no 16 komandām.  K50+ vecuma grupā 1. vietu izcīnīja Ēriks Mieriņš. Pavisam sacensībās piedalījās 77 sportisti no visas Latvijas.

Šaha rezultāti:

https://www.lsvs.lv/post/lsvs-pa%C5%A1vald%C4%ABbu-60-sporta-sp%C4%93%C4%BCu-rezult%C4%81ti-%C5%A1ah%C4%81-balo%C5%BEos-27-05-2023

28. maijā Ogrē norisinājās LSVS sporta spēļu finālsacensības svarbumbu celšanā, kur piedalījās 8 komandas. Mūsu novada komandu pārstāvēja 8 sportisti: Inārs Beļinskis, Aleksandrs Tuncs, Ģirts Klēpis, Juris Avotiņš, Anatolijs Locāns,Gunvaldis Albiņš,Anna Šapavalova, Baiba Krauze, kopvērtējumā komandai izcīnot 4. vietu. Godalgotās vietās ierindojās: Juris Avotiņš – 1.v., Ģirts Klēpis – 3.v., Gunvaldis Albiņš – 2.v., Inārs Beļinskis – 1.v., Anatolijs Locans – 3.v., Baiba Krauze – 1.v.

Rezultāti svarabumbu celšanā:

https://www.lsvs.lv/post/lsvs-pa%C5%A1vald%C4%ABbu-60-sporta-sp%C4%93%C4%BCu-rezult%C4%81ti-svarbumbas-cel%C5%A1an%C4%81

Comments are closed.