Pieteikšanās nometnēm “Esi aktīvs – nesēdi mājās!” 2023. gada vasaras sezonā (1.-3. klašu skolniekiem)

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra aicina bērnu vecākus pieteikt savus bērnus uz 2023.gada vasaras bērnu nometnēm, kas norisināsies Ķekavā, Ķekavas sporta klubā:

  • 05.jūnijs – 09.jūnijs;
  • 26.jūnijs – 30.jūnijs;
  • 31.jūlijs – 04.augusts;
  • 07.augusts – 11.augusts.

Nometnes paredzētas Ķekavas novadā deklarētiem bērniem vecuma grupā: 1.- 3. klase (kas turpinās mācības 4.klasē). Nometnes ietvaros bērniem būs iespējams iepazīties un izmēģināt dažādus sporta veidus un citas fiziskās aktivitātes. Tāpat ir plānota vienas dienas ekskursija/pārgājiens. Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas pusdienu maltīte un launaga uzkodas. Dalības maksa vienam dalībniekam – 100,00 EUR (ar dalībnieka vecāku/aizbildni tiks parakstīts līgums). Lai pēc iespējas vairāk novadā deklarētajiem bērniem būtu iespējams piedalīties kādā no mūsu organizētajām nometnēm, vienam bērnam iespējams pieteikties tikai uz vienu nometni. Detalizēta nometnes programma tiks nosūtīta nedēļu pirms katras nometnes norises sākuma.

Sīkāku informāciju par nometnēm iespējams uzzināt, zvanot uz tālruni 26410552.

Lai piedalītos nometnē, nepieciešams:

1) dienas nometnes dalībniekiem ne ātrāk kā 7 dienas pirms nometnes darbības sākuma saņemt ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes.

(PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES)

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra

 

 

Comments are closed.