ATKLĀTAS LATVIJAS PAŠVALDĪBU SPORTA VETERĀNU – SENIORU SAVIENĪBAS 60.SPORTA SPĒLES

Ar startiem distanču slēpošanā Slēpošanas un biatlona centrā ‘‘Cēsis‘‘ 29. janvārī atklātas šā gada LSVS 60. sporta spēles daudzos dažādos individuālajos un komandu sporta veidos. Jubilejas spēles. Ar savu īpašu svētku gaisotni, kas jūtama jau tikai ierodoties vien.
Viens no to mērķiem – uzturēt sporta veterānu saikni ar iemīļoto sporta veidu. Saikne, satikšanās, azarts, kopābūšana, prieks, gandarījums un cerības – tas viss bija svētdien sacensībās. Mūsu novadu šoreiz pārstāvēja Zanda Kārkliņa, Mareks Zālītis, Uģis Ozols, Egons Grāvītis, Dagnija un Didzis Poreiteri, Lauma Žilko un Līga Beržuka.
Ir grūti mēroties spēkiem ar novadiem, kur zeme šajā slēpošanas sezonā pavisam noteikti ir daudz baltāka kā mūsmājās. Sniega meklējumos mūsējie sacensībām gatavojušies kur kurais – Laurenču
trasē Siguldā, Madonas Smecersilā un pat Alūksnē. Kā saka sportisti paši: ‘‘Pietrūka viena kopīga treniņnometne augstkalnos, bet esam cīnījušies no visas sirds un pat ieslēpojām medaļās, jā, un startējām
arī komandu stafetes slēpojumā! ‘‘
Pēc apbalvošanas mielojušies ar godam nopelnīto ‘‘Lai dzīvo slēpošana!‘‘ torti, atceļā devušies ar domām par jauniem startiem. Kā nekā LSVS sporta spēles tikko sākušās, tāpēc, ja ir griba un iespējas, pievienojies Ķekavas novada aizvien dzīvespriecīgajiem senioriem.

Vairāk: www. Lsvs.lv

Foto mūsu facebook lapā.

Comments are closed.