Miesnieki – Latvijas 2022.gada čempioni regbijā!

Divas kārtas pirms čempionāta beigām nodrošinājām sev pārsvaru, kuru izsēt būtu iespējams tikai fantastistikas sižeta cienīgā veidā.
Bet līdz ar pārliecinošu uzvaru pār Regbija Klubs “Fēnikss” komandu 86:7 sestdien, Miesnieki ir arī oficiāli noformējuši uzvaru Latvijas čempionātā regbijā. Lai arī viena spēle čempionātā vēl ir palikusi, esam neaizsniedzami pārējām komandām, tādējādi jau 14.reizi !!! esam izcīnījuši Latvijas regbijā nozīmīgāko trofeju – Latvijas čempionu dēli regbijā.

Pretēji prognozēm, jo pēdējo mēnešu grafiks un daudzie savainojumi ir ievērojami paretinājis Miesnieku spēlētāju rindas, spēle sestdien izveidojās bez lielas intrigas, jo jau pirmā puslaika vidū Miesnieki bija nodrošinājuši komfortablu pārsvaru, ko attīstīja visā spēles laikā. Jābilst gan, ka pretinieki uz spēli bija ieradušies nepilnīgā sastāvā, kā arī viņu treneris nevarēja vadīt komandu diskvalifikācijas dēļ. Ņemot vērā to, valmierieši nocīnījās atzīstami un ceram, ka turpinās augt no sezonas uz sezonu.

Šis čempionāts komandai ievērojami atšķīrās no citiem, jo jau augusta vidū bija nospēlētas abas spēles ar principiālajiem pretiniekiem – regbija kluba Livonia komandu, kurās mūsu komandai bija pārsvars, kas atainojās arī rezultātā. Atšķirīgi no visiem iepriekšējiem čempionātiem bija fakts, ka komandai nav klasiska trenera un komandas vadību ir uzņēmušies pieredzējušākie spēlētāji. Lai arī bija spēles un brīži tajos, kad treneru skaits komandā strauji pieauga, tomēr čempionātā rezultāts ir sasniegts – šogad Latvijas čempionātā pagaidām bez zaudējumiem.

Sezona komandai turpināsies ar spēlēm TOP līgā un ar Latvijas čempionāta pēdējo spēli Brenguļos ar RK Fēnikss komandu, kas noteikti vēlēsies “paņemt” vismaz vienu bonuspunktu, kas nodrošinātu kāroto bronzas godalgu.

Vēlamies pateikties mūsu līdzjutējiem un atbalstītājiem, kā arī ceram uz veiksmīgām spēlēm nākamajā gadā. Būsim priecīgi, ja mūsu konkurenti kļūs spēcīgāki – tas ļaus augt arī mums.

Comments are closed.