Latvijas čempionātā regbijā-15 pāri ekvatoram

Trešdienas vakarā izbraukuma spēlē Juglā Miesnieki/Ķekava komanda spēlēja ar regbija kluba Eži komandu. Šī bija komandas piektā spēle čempionāta ietvaros un, pasteidzoties notikumiem priekšā, tika gūta arī piektā uzvara. Lai arī tika gūta samērā pārliecinoša uzvara (36:8), tomēr tas nenācās viegli un pretinieki izrādīja sīvu pretestību. Pirms spēles bija bažas par komandas spēlētāju fizisko un mentālo stāvokli pēc sestdienas derbija, kurā šī čempionāta ietvaros atkārtoti tika uzvarēta regbija kluba Livonia komanda. Lai arī spēli komanda iesāka smagnēji, tomēr spēlētāji pierādīja, ka spēj koncentrēties un izdarīt to, kas no viņiem tiek sagaidīts.

Spēles sākums pagāja līdzīgā cīņa bez gūtiem punktiem. Rezultātu puslaika vidū atklāja pretinieki ar veiksmīgu soda sitienu, taču Andrejs Mantinieks un Jānis Pēkmanis ar piezemējumiem un Lauris Dūzelis ar realizācijas sitieniem ļāva pārtraukumā doties ar komfortablu 14:3 vadību.

Otrajā puslaikā Miesnieki/Ķekava komandā tika izdarītas virkne maiņu, kas ļāva atsvaidzināt spēli un turpināt palielināt pārsvaru. Līdz 70 minūtei bijām tika gūti vēl divi piezemējumi (Leno Bramanis un Ivars Eglis) un realizācija (Lauris Dūzelis), kamēr pretinieki atbildēja ar vienu nerealizētu piezemējumu. Spēles gala rezultātu ar diviem piezemējumiem noformēja Baldones regbija līderis Elmārs Šefanovskis.

Miesnieki/Ķekava komandas sastāvs: M.Robežnieks, K.Ķipsts, T.Asejevs, T.Popens, I.Liepiņš, A.Mantinieks, A.Alainis, L.Bramanis, L.Dūzelis, J.Zālmanis, R.Liepa, E.Šefanovskis, R.Kokins, G.Andersons, H.Nungurs, H.Melezers, N.Tamužs, J.Pēkmanis, M.Krievs, A.Parfjonovs, I.Eglis, A.Šilo, K.Spalva. 

Pašlaik komandai ir piecas uzvaras tikpat spēlēs, tai skaitā divas uzvaras pār saviem sīvākajiem konkurentiem regbija klubu Livonia. Lai izcīnītu savu kārtējo (nu jau četrpadsmito) čempionu titulu ir jāgūs divas uzvaras atlikušajās spēlēs, no kurām viena ir ar citu novada komandu Rāmavas Lāči. Jāatzīmē, ka otra novada komanda, kas cieši sadarbojas ar Miesnieki/Ķekava komandu, pagājušajā nedēļā izcīnīja pirmo uzvaru šī gada Latvijas čempionātā un ir iesaistījusies cīņā par bronzas medaļām.

Miesnieki/Ķekava komanda piedalās arī TOP līgā, kas ir augstākā līmeņa sacensības Baltijas regbijā. Turnīrs pašlaik ir sākuma stadijā. Tā ietvaros ir gūta viena uzvara un piedzīvots viens zaudējums cīņā ar Šauļu komandām. Nākamā spēle jau 20.augustā Baldones stadionā plkst. 14:00 ar Kauņas komandu Ažuolas.

Comments are closed.