26. jūlijā pie Ķekavas sporta kluba notiks Mīnusu turnīrs

26. jūlijā, pie Ķekavas sporta kluba, norisināsies Mīnusu turnīrs! Šis jau būs ceturtais turnīrs un katru gadu dalībnieku skaits palielinās, kas nozīmē, ka būs gaidāmas ļoti aizraujošas cīņas. Dalība ir BEZ MAKSAS, nolikums un iepriekšēja pieteikšanās līdz 25. jūlija plkst. 24:00 ŠEIT

Sacensībās piedalās tikai iepriekš pieteikušies dalībnieki, maksimālais dalībnieku skaits jauniešu grupās ir 32, pieaugušo grupā 64! Grupas:

  • jaunieši dzimuši 2012. gadā un jaunāki (meitenes un zēni spēlē kopā) – sākums plkst. 17:00;
  • jaunieši dzimuši 2008. – 2011. gadam (meitenes un zēni spēlē kopā) – sākums plkst. 17:00;
  • jaunieši dzimuši no 2005. – 2007. gadam (meitenes un zēni spēlē kopā) – sākums plkst. 17:00;
  • pieaugušie dzimuši 2004. gadā un vecāki (sievietes un vīrieši spēlē kopā) – sākums plkst. 19:30.

Provizoriskā izspēles kārtība – dalībnieki tiek salozēti apakšgrupās, kur tie aizvada viena apļa turnīru. Viena spēle ilgst līdz 5 mīnusiem vai 5 minūtes (kopējais laiks visiem laukumiem). Pēc grupu turnīra seko izslēgšanas spēles, kurās iekļūst katras grupas četri labākie dalībnieki. Dalībnieki spēlē ar savām bumbām, nepieciešamības gadījumā organizatori piešķirs bumbas.

Īsie spēles noteikumi. A un B dalībnieki sacenšas savā starpā līdz brīdim, kamēr vienam ir 5 mīnusi. Pirms spēles notiek izloze, kurš uzsāks spēli (savā starpā, var spēlēt “akmens, šķēres, papīrītis”, mest monētu vai kā savādāk). Nav svarīga metiena tehnika, bet gan vieta, no kuras tiek izdarīts metiens. Piemēram, dalībnieks A iemet no punkta x, pēc tam dalībniekam B arī ir jāmet no punkta x:

  • ja dalībnieks B neiemet no punkta x, viņam ir viens mīnuss, spēle turpinās ar dalībnieka A nākamo metienu;
  • ja dalībnieks B iemet no punkta x, mīnusa nav un spēle turpinās ar dalībnieka A nākamo metienu (viņam NAV obligāti jāmet no punkta x, dubultie mīnusi netiek izspēlēti).

Mīnusu turnīru atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaĶekavas avotssaldējums TUIsostar, Wilson

Comments are closed.