Ķekavas novada bokseru sasniegumi + FOTO

Šī gada 21.maijā Arēnā Rīga notika kārtējais LNK Boxing rīkotais boksa cīņu šovs “LNK Fight Night 20.” Pasākuma piedalījās arī divi Ķekavas novada sportisti, kas pārstāv biedrību “Lāčplēša Cīņu Leģions”: Mārcis Grundulis – “Marciano” un Emīls Špīss – “Emilio”.

Mārcim Grundulim sākotnēji bija paredzēta cīņa ar spēcīgu Tanzānijas bokseri, kurš diemžēl vīzu problēmu dēļ pēdējā brīdī nevarēja ierasties, un tādēļ tikai divas dienas pirms cīņas tika atrasts cits sportists – Stefans Slavčevs no Bulgārijas. Pieredzējušais Bulgārs šoreiz nespēja sastādīt pienācīgu konkurenci mūsu bokserim un Mārcis cīņu pabeidza ar nokautu jau otrajā raundā.

Savukārt vienā no vakara galvenajām cīņām Emīls Špīss sacentās ar bokseri no Daugavpils – Ivanu Levicki. Šī bija revanša cīņa par Latvijas titulu Super Welter Weight svara kategorijā. Pirms diviem gadiem Emīls zaudēja Ivanam ar nokautu 4.raundā, tapēc bija apņēmības pilns revanšēties savam pretiniekam par iepriekšējo zaudējumu (izaicinājumu Ivanam Emīls deva pēc iepriekšējās cīņas, kurā uzvarēja Oktaviānu Gatti).

Šoreiz smagā, augsta tempa cīņā pēc punktiem pārāks bija mūsu bokseris Emīls Špīss, kurš izcīnīja savu pirmo jostu profesionālajā boksā – Latvijas Čempions Super Welter Weight svara kategorijā!

Paldies par atbalstu treneriem – Iļjam Žiļinskim, Arnim Noveičukam, uztura speciālistei Alisei Kindzulei, visiem atbalstītajiem! Strādājam tālāk!!!

Dainis Daņiļevičs

Comments are closed.