Pieteikšanās nometnēm “Esi aktīvs – nesēdi mājās!” 2022. gada vasaras sezonā

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra aicina bērnu vecākus pieteikt savus bērnus uz 2022.gada vasaras bērnu nometnēm, kas norisināsies Ķekavā, Ķekavas sporta klubā:

  • no 6. līdz 10.jūnijam;
  • no 1. līdz 5.augustam;
  • no 8. līdz 12.augustam.

Nometnes paredzētas Ķekavas novadā deklarētiem bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem. Nometnes ietvaros bērniem būs iespējams iepazīties un izmēģināt dažādus sporta veidus un citas fiziskās aktivitātes, piedalīties nodarbībās par veselīgu uzturu. Tāpat ir plānota vienas dienas ekskursija. Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas brokastu, pusdienu un launaga maltītes. Dalības maksa vienam dalībniekam – 90,00 EUR (ar dalībnieka vecāku/aizbildni tiks parakstīts līgums). Lai pēc iespējas vairāk novadā deklarētajiem bērniem būtu iespējams piedalīties kādā no mūsu organizētajām nometnēm, vienam bērnam iespējams pieteikties tikai uz vienu nometni. Detalizēta nometnes programma tiks nosūtīta nedēļu pirms katras nometnes norises sākuma.

Sīkāku informāciju par nometnēm iespējams uzzināt, zvanot uz tālruni 29335090.

Lai piedalītos nometnē, nepieciešams:

1) dienas nometnes dalībniekiem ne ātrāk kā 7 dienas pirms nometnes darbības sākuma saņemt ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes.

Pieteikšanās nometnēm sports.kekava.lv/brivlaiks

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra

Comments are closed.