Peldēšanas vecmeistaru panākumi + FOTO

2022.gada 26.martā LSVS 59.sporta spēļu ietvaros aizvadītas peldēšanas vecmeistaru sacensības Rīgā, Daugavas sporta nama peldbaseinā, 25 metru garos celiņos.
Uz sacensībām no visas Latvijas šogad bija ieradušās krietni vairāk dalībnieku -peldētāju savu komandu sastāvos nekā līdz šim.
Pārstāvēti tika: Ķekavas novads, Salaspils novads, Rīgas pilsēta, Valmiera, Liepāja, Rēzekne, Jelgava, Daugavpils, Jēkabpils, Ventspils pilsētas. Pārstāvēto novadu komandu dalībnieki bija gan bijušie peldētāji profesionāļi, gan tautas klases entuziasti un aktīvisti.

1.fotogr.: Ķekavas novada peldēšanas vecmeistaru komandu šogad pārstāvēja četri vīri – Reinis Pavārs, Imants Puhovs, Igors Ērciņš un Arnolds Kadiķis (no kreisās).

Visas disciplīnas peldējām, kā to ļāva mūsu apņēmības pilnais potenciāls, atdevām gandrīz visu spēku un enerģiju, lai sasniegtu izvirzīto mērķi – izcīnīt Ķekavas novadam vietu uz goda pjedestāla, sasniedzot arī kopvērtējumā starp novadiem teicamu punktu skaitu. Diemžēl šis mērķis piepildījās tikai daļēji – uz goda pjedestāla kāpām individuāli, saņemot atbilstošas godalgas par izcīnītajiem individuālajiem sniegumiem. Ņemot vērā, ka salīdzinoši ar pārējo novadu komandu dalībnieku skaitu, Ķekavas komandas sastāvā bijām tikai četratā, līdz ar to kopvērtējumā punktus saņēmām, summējot atbilstoši katra mūsu komandas peldētāja labāko sniegumu rezultātus.

Sacensību dalībnieki – dāmas un kungi pēc nolikuma varēja izvēlēties peldēt trīs no šādām disciplīnām – 50m brīvajā stilā, 50m brasā, 50m tauriņstilā un 50m uz muguras.

Jauktā kombinētā stafete 4 x 50m un jauktā brīvā stila stafete 4 x 50m Ķekavas novada komandai nebija iespējama divu dāmu iztrūkuma dēļ.

 

Sacensībās uzrādītie mūsu novada peldētāju rezultāti ir šādi:

Vīru grupā 35+ R.Pavārs 50m br.stilā nopeldēja 28,20sek. (6.vieta), 45+ grupā A.Kadiķa rezultāts bija 33,17sek. (6.vieta), bet I.Ērciņš uzrādīja rezultātu 29,85sek. (3.vieta), savukārt 50+ grupā I.Puhova rezultāts bija 32,03sek. (3.vieta).

Peldējumā 50m brasā 50+ grupā I.Puhovs uzrādīja rezultātu 40,96sek. (1.vieta), savukārt 50m tauriņstilā grupā 35+ R.Pavārs 50m nopeldēja 33,72sek. (3.vieta), bet 45+ grupā I.Ērciņš uzrādīja rezultātu 32,85sek. (3.vieta).
50m distancē peldējumā uz muguras 45+ grupā A.Kadiķa rezultāts bija 45,48sek. iegūstot 3.vietu.

Kopvērtējumā Ķekavas novada komanda ar 101.punktu ierindojās 10.vietā no 10 komandām.
Labāko trijnieks šogad bija sekojošs:
1.vietu ieņēma Daugavpils pilsētas peldēšanas veterānu komanda (388 punkti), 2.vietu – Rīgas pilsētas komanda (380 p.), bet 3.vietu – Jelgavas pilsētas komanda (373 p.).
Minēto pilsētu komandas bija ar kuplu dalībnieku skaitu – 10 (+1) peldētājiem, tāpēc arī spēja uzrādīt tik labu sniegumu, savācot maksimāli iespējamo punktu skaitu.
Apsveicam visus godalgoto vietu ieguvējus!

Aicinu pieteikties komandā jauniem peldēt gribētājiem, rakstot man uz e-pastu: arnolds.kadikis@inbox.lv

Lai viss izdodas!

Raksta autors – Arnolds Kadiķis
Mob. 29296276

 

 

Comments are closed.