Ķekavas novada novusistiem labi panākumi 2022.gada sākumā

Ar labiem panākumiem 2022.gadu uzsākuši Ķekavas novada novusisti. Latvijas komandu čempionātā, kurā kopā piedalījās vairāk kā 50 komandas, Ķekava-2 komandai izcīnīta 2.vieta un sudraba medaļas1.līgā. Komandā spēlēja Gunārs Evers, Valdis Priede, Juris Pūpols, Nikolajs Belonoščenko, Aivars Lapsiņš, Aleksejs Roguļins, Ainārs Bude un Juris Firsts. Līdz ar to  arī izcīnīta ceļazīme uz virslīgu, kur vietu arī šajā gadā saglabāja Ķekavas pirmā komanda.

Komandai Ķekava-2 labi veicās arī Rīgas pilsētas atklātajā čempionātā novusā, kur 12 komandu konkurencē izcīnīta 3.vieta un bronzas medaļas. Komanda spēlēja gandrīz tajā pašā sastāvā, vienīgi Juri Pūpolu aizstāja baldonietis Jānis Dūmiņš.

Tāpat izcīnītas arī pirmās vietas un zelta medaļas dažādos novusa dubultspēļu turnīros. Vīriešu dubultspēlēs par Baldones atklātā čempionāta uzvarētājiem kļuva Gunārs Evers un Ainis Bilinskis, Siguldas atklātajā čempionātā uzvaru izcīnīja Mikus Andersons ar salaspilieti Guntaru Stepiņu, savukārt par Rīgas pilsētas atklātā čempionāta uzvarētājiem  jaukto pāru konkurencē kļuva Juris Firsts ar cēsinieci Aivu Ošu.

Comments are closed.