Baložos aizvadīts pirmais bērnu un jauniešu turnīrs 64 lauciņu dambretē “Ķekavas kauss 2022”

26. un 27. februārī Baložu vidusskolas telpās pirmo reizi notika bērnu un jauniešu turnīrs “Ķekavas kauss 2022”. Turnīra mērķi bija sagatavot Latvijas labākos jaunos dambretistus startam Latvijas čempionātā, kas notiks jau pēc nepilna mēneša, gan arī popularizēt dambreti visā Latvijā un Ķekavas novadā.

Turnīrā piedalījās vairāk kā 60 dalībnieki vecumā no 6 līdz 19 gadiem, tajā skaitā 2021.gada Latvijas čempioni U8, U10, U13, U16 vecuma grupās un sieviešu konkurencē.

No Ķekavas novada turnīrā piedalījās spēlētāji, kuri ir jau sevi pierādījuši un izcīnījuši vietu dalībai šī gada Latvijas čempionātā – Laima Ezeriņa, Līva Sāra, Polina Vahruševa, Fricis Kreits, Marsels Ločmels, Grieta Kreita, tāpat arī Anna Kronberga, kā arī 2021. gada pasaules čempionāta medaļnieks Arvo Krebe un pasaules čempions Oskars Bajārs.

Kā atzīst turnīra organizatore Laura Kronberga: “Pēdējā gada laikā ir notikuši vairāki turnīri tiešsaistes vidē, tomēr īsto meistarību parādīt, kā arī gūt prieku no spēles pa īstam var tikai klātienes turnīros. Tāpēc priecājos, ka dalībai šajās sacensībās ir atsaukušies spēlētāji no vairākiem dambretes centriem.”

Ķekavas novada dambretes kluba “DAB Baloži” pārstāvji turnīrā izcīnīja 6 medaļas.

Labāko rezultātu starp meitenēm U8 grupā uzrādīja uz zelta medaļu ieguva LĪVA SĀRA! Bronza LAIMAI EZERIŅAI!

U10 grupā DAB Baloži zēni ieņēma visu goda pjedestālu – zelta medaļu izcīnīja ARVO KREBE, sudrabu FRICIS KREITS, bronzu OSKARS BAJĀRS!

U13 grupā bronzas medaļu izcīnīja GRIETA KREITA!

Turnīra atbalstītāji bija sarūpējuši lieliskas balvas visiem sacensību dalībniekiem. Sakām paldies Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra Ķekavas Avots Maxima Smalkais muslis InGo Kekava Latvija . Tāpat paldies par sadarbību Baložu vidusskolai, personīgi Līvijai Indriksonei un direktorei Vitai Brokai.

Visi rezultāti un foto pieejami www.dambrete.org

Informāciju sagatavoja Laura Kronberga

Comments are closed.