1. aprīlī notiks otrais nakts telpu futbola turnīrs “Ķekavas novada kauss 2022” (+SPĒĻU GRAFIKS)

1.aprīlī, Ķekavas sporta klubā, plkst. 20:00, otro reizi norisināsies nakts telpu futbola turnīrs “Ķekavas novada kauss 2022”. Dalības maksa no komandas 15 Eur, maksimālais komandu skaits turnīrā – 20! Pirmajā turnīrā, 2019. gadā, piedalījās 13 komandas, par uzvarētājiem kļuva komanda “Napalm”, kuri aiz sevis atstāja komandas “Antidopings” un FK “Partizāns”.

Komanda sastāv no 9 spēlētājiem (5 laukuma spēlētāji + 4 rezervisti). Svarīgi:

• Nedrīkst spēlēt 2021./2022. gada sezonā Optibet Latvijas telpu futbola virslīgā vai līdzvērtīgā ārvalstu čempionātā vismaz vienu spēli aizvadījuši spēlētāji.

8. Spektrs

Turnīra izspēles sistēma – komandas aizvada viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem pirmo divu vietu ieguvēji kvalificējas pusfināliem, savukārt 3.-6. vietu ieguvēji iekļūst ceturtdaļfinālā. Spēles ilgums 12 minūtes (1 puslaiks) “netīrais” laiks. Izslēgšanas spēlēs, ja pēc pamatlaika ir neizšķirts rezultāts, tiek izpildīti soda sitieni (5 sitienu sērija).

00:16 Fināls

Tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji ar medaļām, kausiem un atbalstītāju sarūpētām balvām. Iespējamas papildus balvas labākajiem spēlētājiem, utt.

Turnīru atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaPiebalgas alusMacronIsostar, Red Bull un Ķekavas avots!