Regulārajā turnīrā uzvar FK Beitar, šonedēļ ceturtdaļfināli (+PROGNOŽU KONKURSS)

Ir noslēdzies Ķekavas novada telpu futbola čempionāta regulārais turnīrs un ir noskaidrotas tās astoņas komandas, kuras turpinās cīņu ceturtdaļfinālā! Pirms 11. spēļu kārtas vislielākā intriga bija, kura komanda izcīnīs pēdējo ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm – FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv vai Napalm, kuriem bija 2 punktu pārsvars pār ulbrokiešiem. Dienas pirmajā spēlē FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv izcīnīja minimālu uzvaru pār IN Grupu, tādējādi apsteidzot Napalm vienību par 1 punktu, kurai vēl priekšā bija spēle ar turnīra līderiem. FK Beitar pārspēja Napalm komandu un nodrošināaja sev 1. vietu pēc regulārā turnīra, savukārt Napalm ierindojāas 9. vietā, nekvalificējoties izslēgšanas turnīram.

Pagājušā čempionāta fināla atkārtojumā, ļoti aizraujošā spēlē, FK Valdlauči revanšējās FK Ķengaragam, savukārt Kadaga/ASK pārspēja Husky, šīm komandām šonedēļ būs jātiekas atkārtoti ceturtdaļfinālā. Mūsu Facebook kontā prognožu konkurss, kurā varat laimēt gardas balvas no Piebalgas alus!

Ceturtdaļfināli, 20. februāris, Ķekavas vidusskolas sporta komplekss:

  • 15:30 1.v. FK Beitar – 8.v. FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv (regulārajā turnīrā uzvaru izcīnīja FK Beitar ar rezultātu 2:1)
  • 16:30 2.v. Kadaga/ASK – 7.v. Husky (regulārajā turnīrā uzvaru izcīnīja Kadaga/ASK ar rezultātu 3:1)
  • 17:30 3.v. FK Ķengarags – 6.v. TFK LATS/vzjumti.lv (regulārajā turnīrā uzvaru izcīnīja TFK LATS/vzjumti.lv ar rezultātu 3:1)
  • 18:30 4.v. FK Valdlauči – 5.v. FK NAUDA (regulārajā turnīrā uzvaru izcīnīja FK Valdlauči ar rezultātu 3:2)

Pusfinālu laiki ir mainīti, tie notiks 27. februārī:

  • 14:30 FK Beitar / FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv pāra uzvarētājs – FK Valdlauči / FK NAUDA pāra uzvarētājs
  • 15:30 Kadaga/ASK / Husky pāra uzvarētājs – FK Ķengarags / TFK LATS/vzjumti.lv pāra uzvarētājs

Finālspēļu laiki tiks precizēti (notiks 6. martā), tiek skaņots ar Sportacentrs TV.

Disciplinārās komisijas lēmumi:

  • par saņemto sarkano kartīti, vienu spēli izlaiž FK Ķengarags spēlētājs Sergejs Titovs (20.02.2022 pret TFK LATS/vzjumti.lv), disciplinārā nolikuma punkts Nr. 10.1.2.
  • par saņemto trešo brīdinājumu, vienu spēli izlaiž Fk Beitar spēlētājs Dmitrijs Zolotarjovs (20.02.2022 pret FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv), disciplinārā nolikuma punkts Nr. 9.1.1.

10. spēļu kārtas Optibet Sporta bāra vērtīgākais spēlētājs Aleksandrs Kļimovs no FK Beitar. 

11. spēļu kārtas rezultāti:

  • TFK LATS/vzjumti.lv – Daugmales dadzis 3:0 (1:0). Vārti: Kaspars Rozgalis 8′, Dāvis Kvants 28′, 31′.
  • IN Grupa – FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2:3 (2:3). Vārti: Raimonds Nikmanis 12′, 17′ – Oleksandr Salun 6′, 12′, Dmitrijs Kručeks 19′. Brīdinājumi: Reinis Danenbergs-Dambergs 12′ – nav.
  • FK Valdlauči – FK Ķengarags 2:1 (1:0). Vārti: Ruslans Agafonovs 18′, Andrejs Mihaiļuks 24′ – Ervīns Keišs 22′. Brīdinājumi: Sergejs Kolisņičenko 20′ – Aleksandrs Miheikins 20′, Eduards Gailītis 20′, Ervīns Keišs 24′. Noraidījumi: nav – Sergejs Titovs 17′.
  • FK NAUDA – Bridēji 5:0 (Tehniskā uzvara)
  • FK Beitar – Napalm 5:3 (1:0). Vārti: Aleksejs Lavrenovs 13′, 40′, Aleksandrs Kļimovs 27′, Aigars Lingis 34′, 36′ – Aigars Lingis 23′ (s.v.), Andrejs Gajduks 28′, Konstantins Gamaļejevs 39′. Brīdinājumi: Dmitrijs Zolotarjovs 18′, Reinis Sīlis 30′ – nav.
  • Husky – Kadaga/ASK 1:3 (0:2). Vārti: Aigars Caics 23′ – Mārtiņš Valdmanis 17′, Arvis Vilkaste 18′, Mārcis Rūtiņš 40′. Brīdinājumi: Uldis Tūters 13′ – Mārcis Rūtiņš 27′.

Čempionātu atbalsta – Optibet Sporta bārsPutnu fabrika ĶekavaMacronPiebalgas alusĶekavas avotsIsostar, Red Bull

11. spēļu kārtas foto ŠEIT

Turnīra tabula pēc 11. spēļu kārtas:

Vieta Komanda Spēles Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Vārtu attiecība Punkti
1 FK Beitar 11 9 2 0 45:26 29
2 Kadaga/ASK 11 9 1 1 40:15 28
3 FK Ķengarags 11 8 0 3 41:27 24
4 FK Valdlauči 11 7 2 2 50:23 23
5 FK NAUDA 11 7 0 4 39:30 21
6 TFK LATS/vzjumti.lv 11 6 0 5 34:24 18
7 Husky 11 5 0 6 31:33 15
8 FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 11 3 3 5 24:25 12
9 NAPALM 11 3 2 6 34:39 11
10 Daugmales dadzis 11 2 1 8 35:61 7
11 Bridēji 11 1 0 10 15:59 3
12 IN GRUPA 11 0 1 10 23:49 1

Visi vārtu guvēji:

Vieta Vārds, uzvārds Komanda Vārti
1 Juris Zālītis Daugmales dadzis 13
1 Aigars Caics Husky 13
3 Pāvels Ņikitonovs FK Beitar 12
4 Andrejs Mihaiļuks FK Valdlauči 11
5 Andrejs Jēgers TFK LATS/vzjumti.lv 9
5 Jānis Rotbergs FK NAUDA 9
7 Ronalds Štukaturovs Napalm 8
7 Ņikita Žarovs FK Valdlauči 8
7 Mārtiņš Valdmanis Kadaga/ASK 8
7 Dāvis Kvants TFK LATS/vzjumti.lv 8
11 Artjoms Makarovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 7
11 Ervīns Keišs FK Ķengarags 7
13 Dmitrijs Šostaks FK Ķengarags 6
13 Rainers Veide Daugmales dadzis 6
13 Aleksandrs Butovskis FK Ķengarags 6
13 Mārcis Rūtiņš Kadaga/ASK 6
13 Aleksandrs Kļimovs FK Beitar 6
18 Rūdolfs Zicāns FK NAUDA 5
18 Linards Roberts Pāviška TFK LATS/vzjumti.lv 5
18 Raitis Melderis Bridēji 5
18 Oļegs Ivaņica FK Ķengarags 5
18 Pāvels Lavrentjevs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 5
18 Konstantins Gamaļejevs Napalm 5
18 Andrejs Gajduks Napalm 5
18 Oleksandr Salun FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 5
18 Aleksejs Lavrenovs FK Beitar 5
27 Eduards Gailītis FK Ķengarags 4
27 Aleksandrs Kosušenko FK Valdlauči 4
27 Vadims Sņegovs Kadaga/ASK 4
27 Viktors Semjonovs FK Valdlauči 4
27 Aleksandrs Miheikins FK Ķengarags 4
27 Mārtiņš Taulavičus Husky 4
27 Elmārs Bairamovs FK Valdlauči 4
27 Kristers Lazdkalns Daugmales dadzis 4
35 Elvijs Driba Bridēji 3
35 Raivo Simsons FK NAUDA 3
35 Jānis Mikītis Daugmales dadzis 3
35 Lauris Podnieks IN Grupa 3
35 Arkadijs Narčuks Napalm 3
35 Egils Lielbārdis Kadaga/ASK 3
35 Dmitrijs Telešs FK Beitar 3
35 Rūdolfs Veisbergs Husky 3
35 Viesturs Ģēģeris Husky 3
35 Vladislavs Grigjans FK Beitar 3
35 Dmitrijs Pomazkovs Napalm 3
35 Edijs Čibulis Kadaga/ASK 3
35 Niks Veide IN Grupa 3
35 Reinis Danenbergs-Dambergs IN Grupa 3
35 Silvestrs Tamenieks FK NAUDA 3
35 Linards Iļjins IN Grupa 3
35 Kaspars Rozgalis TFK LATS/vzjumti.lv 3
35 Raimonds Nikmanis IN Grupa 3
53 Jevgenijs Jeroha FK Valdlauči 2
53 Dāvis Valmiers FK NAUDA 2
53 Emīls Muižnieks FK Beitar 2
53 Pavels Jermilins Napalm 2
53 Dmitrijs Sedjuks Napalm 2
53 Ingus Silakrankers IN Grupa 2
53 Andrejs Miklaševičs FK Valdlauči 2
53 Edvards Pigarevs FK NAUDA 2
53 Romans Solomevičs FK Beitar 2
53 Artūrs Fjodorovs FK NAUDA 2
53 Andis Maks Kadaga/ASK 2
53 Florians Vīksne Bridēji 2
53 Mārtiņš Bukšs TFK LATS/vzjumti.lv 2
53 Maksims Dubins Napalm 2
53 Kristers Aldis Puriņš FK NAUDA 2
53 Lauris Blīgzna Husky 2
53 Kirils Butovskis FK Ķengarags 2
53 Anatolijs Mežeckis FK Ķengarags 2
53 Elvijs Adijāns TFK LATS/vzjumti.lv 2
53 Artjoms Naļivaiko Kadaga/ASK 2
53 Everts Mote FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
53 Aleksandrs Ļeins FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
53 Ilja Afanasjevs FK Beitar 2
53 Sergejs Pučko FK Valdlauči 2
53 Rūdolfs Blaumanis Bridēji 2
53 Mārtiņš Grigorovičs Daugmales dadzis 2
53 Artis Kalniņš Daugmales dadzis 2
53 Dmitrijs Gruničevs FK Ķengarags 2
53 Roberts Vārpa TFK LATS/vzjumti.lv 2
53 Dmitrijs Skibjuks FK Beitar 2
53 Andrejs Jermakovs Napalm 2
53 Aigars Lingis FK Beitar 2
85 Andris Keišs FK Ķengarags 1
85 Andrejs Urbans FK Ķengarags 1
85 Dzintars Putniņš FK Ķengarags 1
85 Raimonds Ivenkovs TFK LATS/vzjumti.lv 1
85 Deniss Skripa TFK LATS/vzjumti.lv 1
85 Gatis Baumanis Kadaga/ASK 1
85 Artēmijs Riļevs Kadaga/ASK 1
85 Guntis Gabrāns Kadaga/ASK 1
85 Alens Pelcbergs Kadaga/ASK 1
85 Jevgēnijs Solovjovs Kadaga/ASK 1
85 Imants Vadonis Kadaga/ASK 1
85 Arvis Vilkaste Kadaga/ASK 1
85 Ņikita Maļgins FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
85 Dmitrijs Kručeks FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
85 Artūrs Blankenfelds FK Beitar 1
85 Aleksejs Bespolovs FK Beitar 1
85 Dmitrijs Prohorovs FK Beitar 1
85 Dmitrijs Zolotarjovs FK Beitar 1
85 Aigars Meri IN Grupa 1
85 Didzis Rupainis IN Grupa 1
85 Artis Beikuns IN Grupa 1
85 Tomass Meri IN Grupa 1
85 Nauris Krēsliņš IN Grupa 1
85 Dāvids Rūdolfs Līksnītis IN Grupa 1
85 Deniss Putilovs FK Valdlauči 1
85 Artūrs Jurjevs FK Valdlauči 1
85 Artjoms Troickis FK Valdlauči 1
85 Romans Repins FK Valdlauči 1
85 Aleksejs Inozemcevs FK Valdlauči 1
85 Ruslans Agafonovs FK Valdlauči 1
85 Edgars Švecs Bridēji 1
85 Raimonds Banga Bridēji 1
85 Reinis Grabovskis Daugmales dadzis 1
85 Jānis Kauss Daugmales dadzis 1
85 Kristiāns Korsaks Daugmales dadzis 1
85 Māris Riherts Daugmales dadzis 1
85 Rinalds Daniels Jefimovs Daugmales dadzis 1
85 Matīss Baško FK NAUDA 1
85 Edgars Priede FK NAUDA 1
85 Ēriks Vītiņš FK NAUDA 1
85 Rihards Gorkšs FK NAUDA 1
85 Edgars Bricis FK NAUDA 1
85 Ainārs Ābele Husky 1
85 Raitis Armanis Husky 1
85 Kirils Ponomarjovs Husky 1
85 Mihails Ivanovs Husky 1
85 Roberts Šūpols Husky 1
85 Andrejs Karlsons Husky 1

Brīdinājumi:

Vārds, uzvārds Komanda Dzeltenā kartiņa Sarkanā kartiņa
Sergejs Titovs FK Ķengarags 1 1
Dmitrijs Zolotarjovs FK Beitar 3
Mārtiņš Bukšs TFK LATS/vzjumti.lv 2
Aleksandrs Butovskis FK Ķengarags 2
Sergejs Rovdo FK Ķengarags 2
Eduards Gailītis FK Ķengarags 2
Ervīns Keišs FK Ķengarags 2
Aleksandrs Miheikins FK Ķengarags 2
Artis Kalniņš Daugmales dadzis 2
Juris Zālītis Daugmales dadzis 2
Rinalds Daniels Jefimovs Daugmales dadzis 2
Andrejs Gajduks Napalm 2
Dmitrijs Telešs FK Beitar 2
Pāvels Ņikitonovs FK Beitar 2
Artūrs Blankenfelds FK Beitar 2
Vadims Sņegovs Kadaga/ASK 2
Lauris Podnieks IN Grupa 2
Reinis Danenbergs-Dambergs IN Grupa 2
Konstantīns Guļenko FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
Edgars Martinsons FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
Jānis Rotbergs FK NAUDA 2
Dmitrijs Prohorovs FK Beitar 1
Emīls Muižnieks FK Beitar 1
Vladislavs Grigjans FK Beitar 1
Aigars Lingis FK Beitar 1
Dmitrijs Skibjuks FK Beitar 1
Reinis Sīlis FK Beitar 1
Ņikita Uhovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Pāvels Lavrentjevs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Vjačeslavs Ņekrasovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Everts Mote FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Roberts Vārpa TFK LATS/vzjumti.lv 1
Dāvis Kvants TFK LATS/vzjumti.lv 1
Rainers Jegorovs TFK LATS/vzjumti.lv 1
Raimonds Ivenkovs TFK LATS/vzjumti.lv 1
Andrejs Jēgers TFK LATS/vzjumti.lv 1
Andris Keišs FK Ķengarags 1
Arkadijs Narčuks Napalm 1
Dmitrijs Sedjuks Napalm 1
Andrejs Šustrovs Napalm 1
Aleksejs Sidorovs Napalm 1
Andrejs Jermakovs Napalm 1
Dmitrijs Pomazkovs Napalm 1
Žans Ostapko Napalm 1
Elvijs Driba Bridēji 1
Kevins Ričards Vējiņš Bridēji 1
Kristaps Antonevičs Daugmales dadzis 1
Kristers Lazdkalns Daugmales dadzis 1
Linards Iļjins IN Grupa 1
Jānis Cīrulis Kadaga/ASK 1
Sandis Locāns Kadaga/ASK 1
Artēmijs Riļevs Kadaga/ASK 1
Dairis Laicāns Kadaga/ASK 1
Artjoms Naļivaiko Kadaga/ASK 1
Mārcis Rūtiņš Kadaga/ASK 1
Kirils Ponomarjovs Husky 1
Haralds Kavinskis Husky 1
Lauris Blīgzna Husky 1
Uldis Tūters Husky 1
Viktors Semjonovs FK Valdlauči 1
Deniss Putilovs FK Valdlauči 1
Jevgenijs Zaicevs FK Valdlauči 1
Artūrs Jurjevs FK Valdlauči 1
Aleksandrs Kosušenko FK Valdlauči 1
Sergejs Kolisņičenko FK Valdlauči 1
Rihards Gorkšs FK NAUDA 1
Matīss Baško FK NAUDA 1
Raivo Simsons FK NAUDA 1
Kaspars Ribaks FK NAUDA 1

Ceturtdaļfināli, 20. februāris, Ķekavas vidusskolas sporta komplekss, Nākotnes iela 1a:

Laiks Komanda A Komanda B
15:30 FK Beitar FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv
16:30 Kadaga/ASK Husky
17:30 FK Ķengarags TFK LATS/vzjumti.lv
18:30 FK Valdlauči FK NAUDA

Čempionātu atbalsta – Optibet Sporta bārsPutnu fabrika ĶekavaMacronPiebalgas alusĶekavas avotsIsostarRed Bull

Comments are closed.