Līderu cīņā uzvaru izcīna FK Beitar, par pēdējo ceļazīmi uz izslēgšanas spēlēm sacentīsies Napalm un FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv

Ir aizvadīta pirmspēdējā spēļu kārta regulārajā turnīrā, kurā vietu izslēgšanas spēlēs garantēja komanda Husky, kuri ļoti aizraujošā cīņā pārspēja savus tiešos konkurentus FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv. Otrajā spēlē, kurā arī tikās divas pretendentes (Daugmales dadzis un Napalm) uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, ļoti pārliecinošu uzvaru izcīnīja Napalm. Daugmales dadzis ir zaudējuši iespēju iekļūt labāko astoņu komandu pulkā, savukārt Napalm un FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 11. spēļu kārtā cīnīsies par pēdējo vietu izslēgšanas spēļu turnīrā! Abu pretinieki būs, attiecīgi, FK Beitar un IN Grupa.

Līderu cīņā uzvaru izcīnīja FK Beitar, kuri joprojām kā vienīgie nav piedzīvojuši zaudējuma rūgtumu. FK Ķengarags atkāpās uz 3. vietu turnīra tabulā, uz otro pozīciju pakāpās Kadaga/ASK, kuriem tika piešķirta tehniskā uzvara pret Bridējiem.

Svarīgas uzvaras izcīnīja FK Valdlauči un FK NAUDA, kuri turpina cīņu par iespējami augstāku vietu turnīra tabulā. Jāpiebilst, ka FK NAUDA komandai regulārais turnīrs ir noslēdzies, jo 11. kārtas spēle pret Bridējiem nenotiks (skatīt zemāk Disciplinārās komisijas lēmumu) un FK NAUDA ir piešķirta tehniskā uzvara 5:0.

Pirms noslēdzošās regulārā turnīra spēļu kārtas mums ir saglabājušās vairākas intrigas – nav zināms vietu sadalījums, vai IN Grupa spēs uzvarēt un pamest pēdējo vietu un nav zināma astotā izslēgšanas spēļu dalībniece! Atbildes uz šiem jautājumiem uzzināsim jau šonedēļ, 13. februārī, spēļu grafiks ir redzams raksta apakšā!

Disciplinārās komisijas lēmumi:

  • Par atkārtotu komandas neierašanos uz spēli, izslēgt no čempionāta komandu Bridēji, Disciplinārā nolikuma punkts Nr. 5. Komandas aizvadīto spēļu rezultāti paliek spēkā (Nolikums punkts Nr. 8.3.)

9. spēļu kārtas Optibet Sporta bāra vērtīgākais spēlētājs Jānis Rotbergs no FK NAUDA. 

10. spēļu kārtas rezultāti:

  • FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv – Husky 1:3 (0:2). Vārti: Pāvels Lavrentjevs 23′ – Mārtiņš Taulavičus 3′, Aigars Caics 16′, 37′.
  • FK NAUDA – TFK LATS/vzjumti.lv 2:1 (1:1). Vārti: Silvestrs Tamenieks 4′, Jānis Rotbergs 35′ – Roberts Vārpa 9′. Brīdinājumi: Jānis Rotbergs 22′, Kaspars Ribaks 40′ – Andrejs Jēgers 22′.
  • FK Valdlauči – IN Grupa 12:4 (6:2). Vārti: Ņikita Žarovs 2′, 18′, 29′, 39′, Aleksejs Inozemcevs 5′, Andrejs Mihaiļuks 8′, 15′, 23′, 38′, Elmārs Bairamovs 14′, 26′, Viktors Semjonovs 25′ – Linards Iļjins 7′, Reinis Danenbergs-Dambergs 19′, Raimonds Nikmanis 22′, Nauris Krēsliņš 32′.
  • Daugmales dadzis – Napalm 5:12 (2:6). Vārti: Kristers Lazdkalns 8′, 37′, Juris Zālītis 20′, 33′, 40′ – Konstantins Gamaļejevs 4′, 24′, Dmitrijs Pomazkovs 7′, 28′, 36′, Ronalds Štukaturovs 9′, 12′, 17′, 40′, Andrejs Jermakovs 13′, Andrejs Gajduks 31′, 40′. Brīdinājumi: Rinalds Daniels Jefimovs 19′ – Andrejs Gajduks 23′, Žans Ostapko 40′.
  • Kadaga/ASK – Bridēji 5:0. Disciplinārā nolikuma punkts Nr. 4.1.
  • FK Ķengarags – FK Beitar 3:4 (1:3). Vārti: Oļegs Ivaņica 8′, Dmitrijs Gruničevs 29′, Aleksandrs Miheikins 31′ – Aleksandrs Kļimovs 2′, 18′, 33′, Dmitrijs Skibjuks 17′. Brīdinājumi: nav – Aigars Lingis 11′, Dmitrijs Zolotarjovs 35′, Artūrs Blankenfelds 40′.

Čempionātu atbalsta – Optibet Sporta bārsPutnu fabrika ĶekavaMacronPiebalgas alusĶekavas avotsIsostar, Red Bull

10. spēļu kārtas foto ŠEIT

Turnīra tabula pēc 10. spēļu kārtas:

Vieta Komanda Spēles Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Vārtu attiecība Punkti
1 FK Beitar 10 8 2 0 40:23 26
2 Kadaga/ASK 10 8 1 1 37:14 25
3 FK Ķengarags 10 8 0 2 40:25 24
4 FK NAUDA 11 7 0 4 39:30 21
5 FK Valdlauči 10 6 2 2 48:22 20
6 TFK LATS/vzjumti.lv 10 5 0 5 31:24 15
7 Husky 10 5 0 5 30:30 15
8 NAPALM 10 3 2 5 31:34 11
9 FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 10 2 3 5 21:23 9
10 Daugmales dadzis 10 2 1 7 35:58 7
11 Bridēji 11 1 0 10 15:59 3
12 IN GRUPA 10 0 1 9 21:46 1

Visi vārtu guvēji:

Vieta Vārds, uzvārds Komanda Vārti
1 Juris Zālītis Daugmales dadzis 13
2 Pāvels Ņikitonovs FK Beitar 12
2 Aigars Caics Husky 12
4 Andrejs Mihaiļuks FK Valdlauči 10
5 Andrejs Jēgers TFK LATS/vzjumti.lv 9
5 Jānis Rotbergs FK NAUDA 9
7 Ronalds Štukaturovs Napalm 8
7 Ņikita Žarovs FK Valdlauči 8
9 Mārtiņš Valdmanis Kadaga/ASK 7
9 Artjoms Makarovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 7
11 Dāvis Kvants TFK LATS/vzjumti.lv 6
11 Dmitrijs Šostaks FK Ķengarags 6
11 Rainers Veide Daugmales dadzis 6
11 Aleksandrs Butovskis FK Ķengarags 6
11 Ervīns Keišs FK Ķengarags 6
16 Rūdolfs Zicāns FK NAUDA 5
16 Linards Roberts Pāviška TFK LATS/vzjumti.lv 5
16 Raitis Melderis Bridēji 5
16 Mārcis Rūtiņš Kadaga/ASK 5
16 Oļegs Ivaņica FK Ķengarags 5
16 Pāvels Lavrentjevs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 5
16 Aleksandrs Kļimovs FK Beitar 5
23 Eduards Gailītis FK Ķengarags 4
23 Aleksandrs Kosušenko FK Valdlauči 4
23 Vadims Sņegovs Kadaga/ASK 4
23 Viktors Semjonovs FK Valdlauči 4
23 Aleksandrs Miheikins FK Ķengarags 4
23 Mārtiņš Taulavičus Husky 4
23 Konstantins Gamaļejevs Napalm 4
23 Elmārs Bairamovs FK Valdlauči 4
23 Andrejs Gajduks Napalm 4
23 Kristers Lazdkalns Daugmales dadzis 4
33 Elvijs Driba Bridēji 3
33 Raivo Simsons FK NAUDA 3
33 Jānis Mikītis Daugmales dadzis 3
33 Lauris Podnieks IN Grupa 3
33 Arkadijs Narčuks Napalm 3
33 Egils Lielbārdis Kadaga/ASK 3
33 Oleksandr Salun FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 3
33 Dmitrijs Telešs FK Beitar 3
33 Rūdolfs Veisbergs Husky 3
33 Viesturs Ģēģeris Husky 3
33 Vladislavs Grigjans FK Beitar 3
33 Aleksejs Lavrenovs FK Beitar 3
33 Dmitrijs Pomazkovs Napalm 3
33 Edijs Čibulis Kadaga/ASK 3
33 Niks Veide IN Grupa 3
33 Reinis Danenbergs-Dambergs IN Grupa 3
33 Silvestrs Tamenieks FK NAUDA 3
33 Linards Iļjins IN Grupa 3
51 Jevgenijs Jeroha FK Valdlauči 2
51 Dāvis Valmiers FK NAUDA 2
51 Emīls Muižnieks FK Beitar 2
51 Pavels Jermilins Napalm 2
51 Dmitrijs Sedjuks Napalm 2
51 Ingus Silakrankers IN Grupa 2
51 Andrejs Miklaševičs FK Valdlauči 2
51 Edvards Pigarevs FK NAUDA 2
51 Kaspars Rozgalis TFK LATS/vzjumti.lv 2
51 Romans Solomevičs FK Beitar 2
51 Artūrs Fjodorovs FK NAUDA 2
51 Andis Maks Kadaga/ASK 2
51 Florians Vīksne Bridēji 2
51 Mārtiņš Bukšs TFK LATS/vzjumti.lv 2
51 Maksims Dubins Napalm 2
51 Kristers Aldis Puriņš FK NAUDA 2
51 Lauris Blīgzna Husky 2
51 Kirils Butovskis FK Ķengarags 2
51 Anatolijs Mežeckis FK Ķengarags 2
51 Elvijs Adijāns TFK LATS/vzjumti.lv 2
51 Artjoms Naļivaiko Kadaga/ASK 2
51 Everts Mote FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
51 Aleksandrs Ļeins FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
51 Ilja Afanasjevs FK Beitar 2
51 Sergejs Pučko FK Valdlauči 2
51 Rūdolfs Blaumanis Bridēji 2
51 Mārtiņš Grigorovičs Daugmales dadzis 2
51 Artis Kalniņš Daugmales dadzis 2
51 Dmitrijs Gruničevs FK Ķengarags 2
51 Roberts Vārpa TFK LATS/vzjumti.lv 2
51 Dmitrijs Skibjuks FK Beitar 2
51 Andrejs Jermakovs Napalm 2
84 Andris Keišs FK Ķengarags 1
84 Andrejs Urbans FK Ķengarags 1
84 Dzintars Putniņš FK Ķengarags 1
84 Raimonds Ivenkovs TFK LATS/vzjumti.lv 1
84 Deniss Skripa TFK LATS/vzjumti.lv 1
84 Gatis Baumanis Kadaga/ASK 1
84 Artēmijs Riļevs Kadaga/ASK 1
84 Guntis Gabrāns Kadaga/ASK 1
84 Alens Pelcbergs Kadaga/ASK 1
84 Jevgēnijs Solovjovs Kadaga/ASK 1
84 Imants Vadonis Kadaga/ASK 1
84 Ņikita Maļgins FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
84 Artūrs Blankenfelds FK Beitar 1
84 Aleksejs Bespolovs FK Beitar 1
84 Dmitrijs Prohorovs FK Beitar 1
84 Dmitrijs Zolotarjovs FK Beitar 1
84 Aigars Meri IN Grupa 1
84 Didzis Rupainis IN Grupa 1
84 Artis Beikuns IN Grupa 1
84 Tomass Meri IN Grupa 1
84 Nauris Krēsliņš IN Grupa 1
84 Raimonds Nikmanis IN Grupa 1
84 Dāvids Rūdolfs Līksnītis IN Grupa 1
84 Deniss Putilovs FK Valdlauči 1
84 Artūrs Jurjevs FK Valdlauči 1
84 Artjoms Troickis FK Valdlauči 1
84 Romans Repins FK Valdlauči 1
84 Aleksejs Inozemcevs FK Valdlauči 1
84 Edgars Švecs Bridēji 1
84 Raimonds Banga Bridēji 1
84 Reinis Grabovskis Daugmales dadzis 1
84 Jānis Kauss Daugmales dadzis 1
84 Kristiāns Korsaks Daugmales dadzis 1
84 Māris Riherts Daugmales dadzis 1
84 Rinalds Daniels Jefimovs Daugmales dadzis 1
84 Matīss Baško FK NAUDA 1
84 Edgars Priede FK NAUDA 1
84 Ēriks Vītiņš FK NAUDA 1
84 Rihards Gorkšs FK NAUDA 1
84 Edgars Bricis FK NAUDA 1
84 Ainārs Ābele Husky 1
84 Raitis Armanis Husky 1
84 Kirils Ponomarjovs Husky 1
84 Mihails Ivanovs Husky 1
84 Roberts Šūpols Husky 1
84 Andrejs Karlsons Husky 1

Brīdinājumi:

Vārds, uzvārds Komanda Dzeltenā kartiņa
Mārtiņš Bukšs TFK LATS/vzjumti.lv 2
Aleksandrs Butovskis FK Ķengarags 2
Sergejs Rovdo FK Ķengarags 2
Artis Kalniņš Daugmales dadzis 2
Juris Zālītis Daugmales dadzis 2
Rinalds Daniels Jefimovs Daugmales dadzis 2
Andrejs Gajduks Napalm 2
Dmitrijs Telešs FK Beitar 2
Pāvels Ņikitonovs FK Beitar 2
Artūrs Blankenfelds FK Beitar 2
Dmitrijs Zolotarjovs FK Beitar 2
Vadims Sņegovs Kadaga/ASK 2
Lauris Podnieks IN Grupa 2
Konstantīns Guļenko FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
Edgars Martinsons FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
Jānis Rotbergs FK NAUDA 2
Dmitrijs Prohorovs FK Beitar 1
Emīls Muižnieks FK Beitar 1
Vladislavs Grigjans FK Beitar 1
Aigars Lingis FK Beitar 1
Dmitrijs Skibjuks FK Beitar 1
Ņikita Uhovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Everts Mote FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Pāvels Lavrentjevs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Vjačeslavs Ņekrasovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Roberts Vārpa TFK LATS/vzjumti.lv 1
Dāvis Kvants TFK LATS/vzjumti.lv 1
Rainers Jēgers TFK LATS/vzjumti.lv 1
Raimonds Ivenkovs TFK LATS/vzjumti.lv 1
Andrejs Jēgers TFK LATS/vzjumti.lv 1
Eduards Gailītis FK Ķengarags 1
Andris Keišs FK Ķengarags 1
Ervīns Keišs FK Ķengarags 1
Sergejs Titovs FK Ķengarags 1
Aleksandrs Miheikins FK Ķengarags 1
Arkadijs Narčuks Napalm 1
Dmitrijs Sedjuks Napalm 1
Andrejs Šustrovs Napalm 1
Aleksejs Sidorovs Napalm 1
Andrejs Jermakovs Napalm 1
Dmitrijs Pomazkovs Napalm 1
Žans Ostapko Napalm 1
Elvijs Driba Bridēji 1
Kevins Ričards Vējiņš Bridēji 1
Kristaps Antonevičs Daugmales dadzis 1
Kristers Lazdkalns Daugmales dadzis 1
Linards Iļjins IN Grupa 1
Reinis Danenbergs-Dambergs IN Grupa 1
Jānis Cīrulis Kadaga/ASK 1
Sandis Locāns Kadaga/ASK 1
Artēmijs Riļevs Kadaga/ASK 1
Dairis Laicāns Kadaga/ASK 1
Artjoms Naļivaiko Kadaga/ASK 1
Kirils Ponomarjovs Husky 1
Haralds Kavinskis Husky 1
Lauris Blīgzna Husky 1
Viktors Semjonovs FK Valdlauči 1
Deniss Putilovs FK Valdlauči 1
Jevgenijs Zaicevs FK Valdlauči 1
Artūrs Jurjevs FK Valdlauči 1
Aleksandrs Kosušenko FK Valdlauči 1
Rihards Gorkšs FK NAUDA 1
Matīss Baško FK NAUDA 1
Raivo Simsons FK NAUDA 1
Kaspars Ribaks FK NAUDA 1

11. spēļu kārta, 13. februāris, Ķekavas vidusskolas sporta komplekss, Nākotnes iela 1a:

Laiks Komanda A Komanda B
15:30 TFK LATS/vzjumti.lv Daugmales dadzis
16:25 IN GRUPA FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv
17:20 FK Valdlauči FK Ķengarags
18:15 FK Beitar NAPALM
19:10 Husky Kadaga/ASK

Čempionātu atbalsta – Optibet Sporta bārsPutnu fabrika ĶekavaMacronPiebalgas alusĶekavas avotsIsostarRed Bull

Comments are closed.