Ir noskaidroti pusfinālisti, čempioni noliek savas pilnvaras (+PROGNOŽU KONKURSS)

Ar četrām aizraujošām spēlēm ir sācies Ķekavas novada telpu futbola čempionāta izslēgšanas turnīrs. Dienas pirmajā spēlē regulārā turnīra uzvarētāji, ne bez pūlēm, pārspēja FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv, kuri izvirzījās vadībā pirmajā minūtē. FK Beitar atspēlējās pirmā puslaika pašā izskaņā un otrajā puslaikā savu pārsvaru palielināja līdz 4:1. Vienus vārtus Ulbroka vēl atguva, bet ar to bija par maz. Pusfinālā FK Beitar pretinieki būs FK Valdlauči, kuri emocijām un noraidījumiem bagātā cīņā pārspēja FK NAUDA.

Arī Kadaga/ASK, kuri regulāro turnīru noslēdza 2. vietā, savu ceturtdaļfināla cīņu iesāka piesardzīgi un par to tika sodīti – dodoties puslaika pārtraukumā atrodoties iedzinējos ar rezultātu 0:1 pret Husky. Otrajā puslaikā kadagieši iznāca pavisam citā noskaņojumā, guva četrus bezatbildes vārtus un iekļuva pusfinālā. Jāpiebilst, ka Kadagas komanda ir piedalījusies visos mūsu čempionātos (šis turnīram ir jubilejas, piektais gads) un ne reizi nebija iekļuvusi labāko četru komandu pulkā!

Kadagas pretinieki pusfinālā būs TFK LATS/vzjumti.lv, kuri nodemonstrēja ļoti pārliecinošu sniegumu visas spēles garumā un neatstāja nekādas cerības FK Ķengarags. Līdz ar to, iepriekšējā čempionāta uzvarētāji noliek savas pilnvaras un mums būs jauns čempions.

Paldies tām komandām, kurām čempionāts ir noslēdzies, aicinām visus apmeklēt klātienē pusfinālus un finālus, būs interesanti! Mūsu Facebook kontā prognožu konkurss, kurā varat laimēt balvas no Optibet Sporta bāra!

Disciplinārās komisijas lēmumi:

• par saņemto sarkano kartīti, vienu spēli izlaiž FK Valdlauči spēlētājs Jevgenijs Jeroha (27.02.2022 pret FK Beitar), disciplinārā nolikuma punkts Nr. 10.1.2.
  • par saņemto sarkano kartīti, vienu spēli izlaiž FK Valdlauči spēlētājs Viktors Semjonovs (27.02.2022 pret FK Beitar), disciplinārā nolikuma punkts Nr. 10.1.2.
  • par saņemto trešo brīdinājumu, vienu spēli izlaiž FK Beitar spēlētājs Dmitrijs Telešs (27.02.2022 pret FK Valdlauči), disciplinārā nolikuma punkts Nr. 9.1.1.
  • spēlētājiem, kuriem bija divi brīdinājumi, viens brīdinājums anulējas, disciplinārā nolikuma punkts Nr. 9.1.3.

11. spēļu kārtas Optibet Sporta bāra vērtīgākais spēlētājs Oleksandr Salun no FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv

Ceturtdaļfinālu rezultāti:

• FK Beitar – FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 4:2 (1:1). Vārti: Aigars Lingis 20′, Dmitrijs Skibjuks 22′, Emīls Muižnieks 26′, Dmitrijs Prohorovs 38′ – Pāvels Lavrentjevs 1′, 39′. Brīdinājumi: Dmitrijs Telešs 17′, Aleksandrs Kļimovs 36′ – nav.
  • Kadaga/ASK – Husky 4:1 (0:1). Vārti: Artjoms Naļivaiko 22′, Edijs Čibulis 23′, 40′, Vadims Sņegovs 31′ – Viesturs Ģēģeris 17′. Brīdinājumi: Artjoms Naļivaiko 29′ – nav.
  • FK Ķengarags – TFK LATS/vzjumti.lv 1:4 (0:1). Vārti: Andris Keišs 40′ – Mārtiņš Bukšs 4′, Linards Roberts Pāviška 28′, Dāvis Kvants 39′, Artūrs Cildermanis 39′. Brīdinājumi: Andris Keišs 24′, Oļegs Ivaņica 37′, Aleksandrs Butovskis 40′, Ervīns Keišs 40′ – Artūrs Cildermanis 40′, Elvijs Adijāns 40′. Noraidījumi: Sergejs Rovdo 32′ – nav.
  • FK Valdlauči – FK NAUDA 4:2 (1:1). Vārti: Ņikita Žarovs 5′, Aleksandrs Kosušenko 22′, Elmārs Bairamovs 27′, Ruslans Agafonovs 39′ – Jānis Rotbergs 20′, Dāvis Valmiers 25′. Brīdinājumi: Elmārs Bairamovs 40′ – Kristers Aldis Puriņš 17′. Noraidījumi: Jevgenijs Jeroha 40′, Viktors Semjonovs 40′ – Kristers Aldis Puriņš 40′, Ēriks Vītiņš 40′, Edvards Pigarevs 40′, Rihards Gorkšs 40′.

Pusfināli, 27. februāris, Ķekavas vidusskolas sporta komplekss:

• 14:30 FK Beitar – FK Valdlauči (rezultāts regulārajā turnīrā 2:2)
  • 15:30 Kadaga/ASK – TFK LATS/vzjumti.lv (rezultāts regulārajā turnīrā 5:2)

Fināli, 6. marts, Ķekavas vidusskolas sporta komplekss (tiešraide TV4 un Sportacentrs.com. Spēļu starplaikā notiks skatītāju konkurss, būs dažādi pārsteigumi kā arī būs iespēja veikt sporta likmes pie mūsu atbalstītāja Optibet Sporta bāra!):

• 18:00 Spēle par 3. vietu
  • 19:00 Fināls
  • 20:00 Apbalvošana

Čempionātu atbalsta – Optibet Sporta bārsPutnu fabrika ĶekavaMacronPiebalgas alusĶekavas avotsIsostar, Red Bull