FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv izcīna pirmo uzvaru, Husky atgriežas izslēgšanas spēļu zonā

8. spēļu kārtā pirmo uzvaru turnīrā izdevās izcīnīt FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv komandai, kuri pārspēja TFK LATS/vzjumti.lv. Ļoti maz, lai sagādātu sensāciju, pietrūka pēdējā vietā esošai IN Grupai, kuri tikai spēles pēdējā minūtē izlaida no rokām neizšķirtu pret turnīra līderiem FK Beitar.

Pie pārliecinošām uzvarām tika Kadaga/ASK, FK Valdlauči un Husky, savukārt cīņa starp FK NAUDA un FK Ķengarags izvērtās ļoti rezultatīva un asumiem bagāta! Ar rezultātu 7:5 uzvaru izcīnīja pagājušā čempionāta uzvarētāji. Neiztika arī bez noraidījumiem, katrā komandā pa vienam.

Joprojām, visas komandas saglabā izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs (to jau garantējušas ir FK Beitar, FK Ķengarags un Kadaga/ASK).

Rezultatīvāko spēlētāju galvgalī joprojām atrodas Pāvels Ņikitonovs no FK Beitar ar 11 vārtu guvumiem, tuvākie sekotāji Juris Zālītis no Daugmales dadzis un Aigars Caics no Husky ir guvuši par diviem vārtiem mazāk.

Čempionāts turpināsies 30. janvārī, spēļu grafiks ir redzams raksta apakšā!

7. spēļu kārtas Optibet Sporta bāra vērtīgākais spēlētājs Sandis Babauskis no Bridēji. 

                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Disciplinārās komisijas lēmumi:

  • par saņemto sarkano kartīti, vienu spēli izlaiž FK NAUDA spēlētājs Kristers Aldis Puriņš (30.01.2022 pret Napalm), disciplinārā nolikuma punkts Nr. 10.1.1.
  • par saņemto sarkano kartīti, vienu spēli izlaiž FK Ķengarags spēlētājs Oļegs Ivaņica (30.01.2022 pret Daugmales dadzis), disciplinārā nolikuma punkts Nr. 10.1.1.
  • par saņemto sarkano kartīti, vienu spēli izlaiž FK Valdlauči spēlētājs Romans Repins (30.01.2022 pret FK Beitar), disciplinārā nolikuma punkts Nr. 10.1.2.

8. spēļu kārtas rezultāti:

FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv – TFK LATS/vzjumti.lv 4:3 (3:1). Vārti: Pāvels Lavrentjevs 2′, Artjoms Makarovs 8′, 9′, 32′ – Linards Roberts Pāviška 1′, Andrejs Jēgers 21′, Mārtiņš Bukšs 35′. Brīdinājumi: Pāvels Lavrentjevs 39′, Vjačeslavs Ņekrasovs 39′ – nav.

IN Grupa – FK Beitar 3:4 (2:2). Vārti: Tomass Meri 12′, Niks Veide 20′, 28′ – Dmitrijs Zolotarjovs 12′, Ilja Afanasjevs 17′, Aleksejs Lavrenovs 33′, Vladislavs Grigjans 40′. Brīdinājumi: nav – Vladislavs Grigjans 6′

Kadaga/ASK – Napalm 6:1 (1:0). Vārti: Vadims Sņegovs 16′, 32′, Edijs Čibulis 33′, 35′, Mārtiņš Valdmanis 39′, Artjoms Naļivaiko 40′ – Maksims Dubins 31′. Brīdinājumi: nav – Aleksejs Sidorovs 24′.

FK NAUDA – FK Ķengarags 5:7 (1:2). Vārti: Jānis Rotbergs 6′, 26′, 36′, Kristers Aldis Puriņš 37′, 39′ – Eduards Gailītis 4′, Dmitrijs Šostaks 15′, 23′, 33′, 40′, Oļegs Ivaņica 29′, Dmitrijs Gruničevs 36′. Brīdinājumi: Jānis Rotbergs 14′, Matīss Baško 16′, Raivo Simsons 19′, Kristers Aldis Puriņš 39′, 40′ – Aleksandrs Miheikuns 14′, Sergejs Rovdo 14′, Oļegs Ivaņica 20′, 40′, Sergejs Titovs 38′, Ervīns Keišs 39′.

Daugmales dadzis – FK Valdlauči 1:12 (0:4). Vārti: Kristers Lazdkalns 30′ – Romans Repins 2′, Sergejs Pučko 8′, Viktors Semjonovs 10′, 37′, Ņikita Žarovs 20′, 35′, 40′, Elmārs Bairamovs 29′, 36′, Aleksandrs Kosušenko 30′, Andrejs Mihaiļuks 34′, 39′. Brīdinājumi: Rinalds Daniels Jefimovs 37′ – nav. Noraidījumi: nav – Romans Repins 37′.

Husky – Bridēji 4:0 (3:0). Vārti: Aigars Caics 10′, Rūdolfs Veisbergs 10′, Lauris Blīgzna 16′, Viesturs Ģēģeris 34′ – nav. Brīdinājumi: Haralds Kavinskis 14′ – Kevins Ričards Vējiņš 14′.

Čempionātu atbalsta – Optibet Sporta bārsPutnu fabrika ĶekavaMacronPiebalgas alusĶekavas avotsIsostar, Red Bull

8. spēļu kārtas foto ŠEIT

Turnīra tabula pēc 8. spēļu kārtas:

Vieta Komanda Spēles Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Vārtu attiecība Punkti
1 FK Beitar 8 7 1 0 34:18 22
2 FK Ķengarags 8 7 0 1 30:16 21
3 Kadaga/ASK 8 6 1 1 27:12 19
4 FK Valdlauči 8 5 1 2 34:16 16
5 TFK LATS/vzjumti.lv 8 5 0 3 28:17 15
6 FK NAUDA 8 4 0 4 28:26 12
7 Husky 8 3 0 5 23:27 9
8 NAPALM 8 2 2 4 16:25 8
9 Daugmales dadzis 8 2 1 5 25:39 7
10 FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 8 1 3 4 14:18 6
11 Bridēji 8 1 0 7 13:43 3
12 IN GRUPA 8 0 1 7 15:30 1

Visi vārtu guvēji:

Vieta Vārds, uzvārds Komanda Vārti
1 Pāvels Ņikitonovs FK Beitar 11
2 Juris Zālītis Daugmales dadzis 9
2 Aigars Caics Husky 9
4 Andrejs Jēgers TFK LATS/vzjumti.lv 8
5 Mārtiņš Valdmanis Kadaga/ASK 7
5 Artjoms Makarovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 7
7 Dāvis Kvants TFK LATS/vzjumti.lv 6
7 Andrejs Mihaljuks FK Valdlauči 6
7 Dmitrijs Šostaks FK Ķengarags 6
10 Rūdolfs Zicāns FK NAUDA 5
10 Rainers Veide Daugmales dadzis 5
10 Linards Roberts Pāviška TFK LATS/vzjumti.lv 5
10 Jānis Rotbergs FK NAUDA 5
14 Raitis Melderis Bridēji 4
14 Aleksandrs Butovskis FK Ķengarags 4
14 Ervīns Keišs FK Ķengarags 4
14 Eduards Gailītis FK Ķengarags 4
14 Oļegs Ivaņica FK Ķengarags 4
14 Aleksandrs Kosušenko FK Valdlauči 4
14 Vadims Sņegovs Kadaga/ASK 4
21 Elvijs Driba Bridēji 3
21 Raivo Simsons FK NAUDA 3
21 Jānis Mikītis Daugmales dadzis 3
21 Lauris Podnieks IN Grupa 3
21 Arkadijs Narčuks Napalm 3
21 Egils Lielbārdis Kadaga/ASK 3
21 Oleksandr Salun FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 3
21 Dmitrijs Telešs FK Beitar 3
21 Ronalds Štukaturovs Napalm 3
21 Rūdolfs Veisbergs Husky 3
21 Viesturs Ģēģeris Husky 3
21 Vladislavs Grigjans FK Beitar 3
21 Aleksejs Lavrenovs FK Beitar 3
21 Edijs Čibulis Kadaga/ASK 3
21 Viktors Semjonovs FK Valdlauči 3
21 Ņikita Žarovs FK Valdlauči 3
37 Jevgenijs Jeroha FK Valdlauči 2
37 Dāvis Valmiers FK NAUDA 2
37 Aleksandrs Miheikins FK Ķengarags 2
37 Emīls Muižnieks FK Beitar 2
37 Pavels Jermilins Napalm 2
37 Dmitrijs Sedjuks Napalm 2
37 Aleksandrs Kļimovs FK Beitar 2
37 Reinis Danenbergs-Dambergs IN Grupa 2
37 Mārcis Rūtiņš Kadaga/ASK 2
37 Ingus Silakrankers IN Grupa 2
37 Andrejs Miklaševičs FK Valdlauči 2
37 Konstantins Gamaļejevs Napalm 2
37 Silvestrs Tamenieks FK NAUDA 2
37 Edvards Pigarevs FK NAUDA 2
37 Kaspars Rozgalis TFK LATS/vzjumti.lv 2
37 Romans Solomevičs FK Beitar 2
37 Artūrs Fjodorovs FK NAUDA 2
37 Andis Maks Kadaga/ASK 2
37 Linards Iļjins IN Grupa 2
37 Florians Vīksne Bridēji 2
37 Mārtiņš Bukšs TFK LATS/vzjumti.lv 2
37 Pāvels Lavrentjevs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
37 Niks Veide IN Grupa 2
37 Elmārs Bairamovs FK Valdlauči 2
37 Maksims Dubins Napalm 2
37 Kristers Lazdkalns Daugmales dadzis 2
37 Kristers Aldis Puriņš FK NAUDA 2
37 Lauris Blīgzna Husky 2
65 Kirils Butovskis FK Ķengarags 1
65 Andris Keišs FK Ķengarags 1
65 Andrejs Urbans FK Ķengarags 1
65 Dzintars Putniņš FK Ķengarags 1
65 Anatolijs Mežeckis FK Ķengarags 1
65 Dmitrijs Gruničevs FK Ķengarags 1
65 Raimonds Ivenkovs TFK LATS/vzjumti.lv 1
65 Elvijs Adijāns TFK LATS/vzjumti.lv 1
65 Deniss Skripa TFK LATS/vzjumti.lv 1
65 Roberts Vārpa TFK LATS/vzjumti.lv 1
65 Gatis Baumanis Kadaga/ASK 1
65 Artēmijs Riļevs Kadaga/ASK 1
65 Guntis Gabrāns Kadaga/ASK 1
65 Alens Pelcbergs Kadaga/ASK 1
65 Artjoms Naļivaiko Kadaga/ASK 1
65 Imants Vadonis Kadaga/ASK 1
65 Ņikita Maļgins FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
65 Everts Mote FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
65 Artūrs Blankenfelds FK Beitar 1
65 Aleksejs Bespolovs FK Beitar 1
65 Dmitrijs Skibjuks FK Beitar 1
65 Dmitrijs Prohorovs FK Beitar 1
65 Dmitrijs Zolotarjovs FK Beitar 1
65 Ilja Afanasjevs FK Beitar 1
65 Aigars Meri IN Grupa 1
65 Didzis Rupainis IN Grupa 1
65 Artis Beikuns IN Grupa 1
65 Tomass Meri IN Grupa 1
65 Deniss Putilovs FK Valdlauči 1
65 Artūrs Jurjevs FK Valdlauči 1
65 Artjoms Troickis FK Valdlauči 1
65 Sergejs Pučko FK Valdlauči 1
65 Romans Repins FK Valdlauči 1
65 Andrejs Jermakovs Napalm 1
65 Rūdolfs Blaumanis Bridēji 1
65 Edgars Švecs Bridēji 1
65 Raimonds Banga Bridēji 1
65 Reinis Grabovskis Daugmales dadzis 1
65 Jānis Kauss Daugmales dadzis 1
65 Kristiāns Korsaks Daugmales dadzis 1
65 Māris Riherts Daugmales dadzis 1
65 Rinalds Daniels Jefimovs Daugmales dadzis 1
65 Mārtiņš Grigorovičs Daugmales dadzis 1
65 Matīss Baško FK NAUDA 1
65 Edgars Priede FK NAUDA 1
65 Ēriks Vītiņš FK NAUDA 1
65 Rihards Gorkšs FK NAUDA 1
65 Ainārs Ābele Husky 1
65 Raitis Armanis Husky 1
65 Kirils Ponomarjovs Husky 1
65 Mihails Ivanovs Husky 1
65 Andrejs Karlsons Husky 1
65 Mārtiņš Taulavičus Husky 1

Brīdinājumi:

Vārds, uzvārds Komanda Dzeltenā kartiņa Sarkanā kartiņa
Romans Repins FK Valdlauči 1
Kristers Aldis Puriņš FK NAUDA 1
Oļegs Ivaņica FK Ķengarags 1
Sergejs Rovdo FK Ķengarags 2
Juris Zālītis Daugmales dadzis 2
Dmitrijs Telešs FK Beitar 2
Pāvels Ņikitonovs FK Beitar 2
Vadims Sņegovs Kadaga/ASK 2
Lauris Podnieks IN Grupa 2
Konstantīns Guļenko FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
Edgars Martinsons FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 2
Aleksandrs Butovskis FK Ķengarags 2
Dmitrijs Prohorovs FK Beitar 1
Emīls Muižnieks FK Beitar 1
Vladislavs Grigjans FK Beitar 1
Artūrs Blankenfelds FK Beitar 1
Dmitrijs Zolotarjovs FK Beitar 1
Dmitrijs Skibjuks FK Beitar 1
Ņikita Uhovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Everts Mote FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Pāvels Lavrentjevs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Vjačeslavs Ņekrasovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
Roberts Vārpa TFK LATS/vzjumti.lv 1
Dāvis Kvants TFK LATS/vzjumti.lv 1
Rainers Jēgers TFK LATS/vzjumti.lv 1
Mārtiņš Bukšs TFK LATS/vzjumti.lv 1
Raimonds Ivenkovs TFK LATS/vzjumti.lv 1
Eduards Gailītis FK Ķengarags 1
Andris Keišs FK Ķengarags 1
Ervīns Keišs FK Ķengarags 1
Sergejs Titovs FK Ķengarags 1
Aleksandrs Miheikins FK Ķengarags 1
Arkadijs Narčuks Napalm 1
Dmitrijs Sedjuks Napalm 1
Andrejs Šustrovs Napalm 1
Aleksejs Sidorovs Napalm 1
Elvijs Driba Bridēji 1
Kevins Ričards Vējiņš Bridēji 1
Kristaps Antonevičs Daugmales dadzis 1
Artis Kalniņš Daugmales dadzis 1
Kristers Lazdkalns Daugmales dadzis 1
Rinalds Daniels Jefimovs Daugmales dadzis 1
Linards Iļjins IN Grupa 1
Reinis Danenbergs-Dambergs IN Grupa 1
Jānis Cīrulis Kadaga/ASK 1
Sandis Locāns Kadaga/ASK 1
Artēmijs Riļevs Kadaga/ASK 1
Dairis Laicāns Kadaga/ASK 1
Kirils Ponomarjovs Husky 1
Haralds Kavinskis Husky 1
Viktors Semjonovs FK Valdlauči 1
Deniss Putilovs FK Valdlauči 1
Jevgenijs Zaicevs FK Valdlauči 1
Artūrs Jurjevs FK Valdlauči 1
Aleksandrs Kosušenko FK Valdlauči 1
Rihards Gorkšs FK NAUDA 1
Matīss Baško FK NAUDA 1
Raivo Simsons FK NAUDA 1
Jānis Rotbergs FK NAUDA 1

9. spēļu kārta, 30. janvāris, Ķekavas vidusskolas sporta komplekss, Nākotnes iela 1a:

Laiks Komanda A Komanda B
15:20 Bridēji FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv
16:15 FK Beitar FK Valdlauči
17:10 NAPALM FK NAUDA
18:05 IN GRUPA Husky
19:00 Daugmales dadzis FK Ķengarags
19:55 TFK LATS/vzjumti.lv Kadaga/ASK


Čempionātu atbalsta
 – Optibet Sporta bārsPutnu fabrika ĶekavaMacronPiebalgas alusĶekavas avotsIsostarRed Bull

Comments are closed.