Brīvās cīņas sportistu sasniegumi gada sākumā

23. janvārī Cēsīs notika brīvās cīņas sacensības, kas ierobežojumu dēļ tika atceltas 2021. gadā. Sacensības ar nosaukumu “CĒSU KAUSS -2021”  tika organizētas  gados jaunākajiem bērniem no 8 līdz 12 gadu vecumam. Ķekavas novadu šajā vecuma grupā pārstāvēja Debora Bramane, viņai tās bija pirmās sacensības, tika gūta uzvara un līdz 25kg svara kategorijā izcīnīta 1. vieta. Svara kategorijā līdz 35kg startēja Rinalds Plakanis, viņam – 6. vieta. Panākums svara kategorijā līdz 38kg, kur Kristers Balodis, izcīnot četras grūtas uzvaras, ieguva čempiona kausu.

Jauniešiem vecuma grupā 2007.-2009.dz.g. notika 2021. gadā atliktais brīvās cīņas  “NUBLUST NABIKS 2021-CĒSIS”  4. etapa sacensības. Sakarā ar pašreizējo situāciju, starp 10 Latvijas cīņas klubiem un sporta skolām, sacensībās piedalījās tikai viena komanda no Igaunijas. Šajā vecuma grupā labi veicās Arvilam Spigēnam svara kategorijā līdz 44kg. Astoņu dalībnieku sastāvā ar divām uzvarām, diviem zaudējumiem viņam 3.vieta. Lorenss Korotkijs svara kategorijā līdz 68kg septiņu dalībnieku konkurencē ar līdzīgu bilanci –  3. vieta. Meitenēm svara kategorijā līdz 39kg Katrīna Luīze Jefanova pēc četrām cīņām un gūta savainojuma tomēr spēja izcīnīt 3. vietu.

Mazāk veiksmīgi sacensības izdevās Emīlijai Alainei līdz 62kg un Elzai Čibulei svara kategorijā virs 62kg, jo uz sacensībām neatbrauca gaidītās pretinieces un gūtās medaļas (tehniskā uzvara) nedeva gandarījumu.

08.01.2022. Igaunijas pilsētā Polva notika brīvās cīņas sacensības, kuras organizēja Igaunijas brīvās cīņas Sporta klubs LAHTINE. Sacensībās piedalījās 170 dalībnieki gandrīz no visiem Igaunijas cīņas sporta klubiem un Latvijas K.Kundziņa sporta skolas, Ķekavas novada un Cēsu pilsētas komandas. Sacensības notika divās vecuma grupās 2007.-2010 g.dz. un 2011.g.dz. un jaunāki. Mūsu sportistu rezultāti sekojoši: vecākajā grupā:

  • Roberts Bramanis – svara kategorijā līdz 48 kg – 8.vieta,
  • Oskars  Bondars – sv. kat. līdz 68kg – 4.vieta,
  • Lorenss  Korotkijs – sv. kat.  līdz 68kg – 2.vieta,
  • Edgars Reichmanis Norbuts – sv.kat.  virs  68kg – 2.vieta,
  • Emīlija  Alaine – sv. kat.  līdz  62kg – 1.vieta,
  • Elza     ČIbule – sv. kat. virs 62kg – 2.vieta

Jaunākajā grupā:

  • Tomass Ļegajevs – sv.kat. līdz 85kg – 1.vieta.

Apsveicu Ķekavas novada brīvās cīņas meitenes un zēnus ar veiksmīgu startu uz Igaunijas cīņas paklājiem! Pateicos cīņas komandas bērniem par gribu cīnīties, par drosmi un teicamu uzvedību!

Itārs Bramanis – brīvās cīņas treneris

Comments are closed.