Pirmo reizi notiks labdarības pasākums “Vecgada rūķu skrējiens”!

2021. gada 31. decembrī, plkst. 11:00, pirmo reizi notiks labdarības pasākums “Vecgada rūķu skrējiens”! Sacensību starta/finiša vieta būs Ķekavā, Ābeļdārzā, pie Skolas ielas 2, apļa garums 5,5km. Dalība skrējienā ir BEZ MAKSAS!

Pasākumā var piedalīties:

  • Bērni līdz 11 gadiem bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta vakcinētu vai pārslimojušu pilngadīgu personu pavadībā, kurai reģistrācijas teltī ir jāuzrāda sertifikāts un pase vai ID karte;
  • Bērni no 12  – 17 gadu vecumam uzrādot testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu, ja bērnam nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta (reģistrācijas teltī ir jāuzrāda tests vai sertifikāts un pase vai ID karte);
  • Pieaugušie ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un pasi vai ID karti.

Nolikums un obligāta iepriekšēja reģistrēšanās līdz 30.12.2021. ŠEIT

Dalībnieki trasē dodas ar kopējo startu, skrējiena kontrollaiks ir 1 stunda. Pēc finiša sasniegšanas dalībniekiem būs iespēja sasildīties ar siltu tēju. Tiks apbalvoti 3 ātrākie vīrieši un 3 ātrākās sievietes, savukārt starp visiem dalībniekiem tiks izlozētas atbalstītāju sarūpētās balvas. Esi radošs – specbalvas krāšņāko tērpu autoriem, utt. Trases shēma: 

ŠĪ GADA LABDARĪBAS MĒRĶIS – DZĪVNIEKU PATVERSME “MEŽAVAIROGI”. AICINĀM VISUS pasākuma laikā ziedot ēdienu, segas, mantiņas, u.c. lietas, kuras mēs nodosim dzīvnieku patversmei “Mežavairogi”.

Skrējienu atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaĶekavas avotsIsostarLofbergsBellaPiebalgas alusT/C Liiba

Comments are closed.