Piedalies Latvijas Veselības sporta nedēļā no 8. -14. novembrim!

Aicinām ikvienu izaicināt sevi un mainīt savus ieradumus piedaloties Latvijas Veselības sporta nedēļā no 8. -14. novembrim!
Varbūt jau sen esi domājis par izmaiņām savā dzīvesveidā, bet varbūt nav, kas tevi iedrošina un motivē spert pirmo soli pārmaiņām? Tāpēc esam mēs, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju, kas aicina tieši Tevi izaicināt sevi nedēļas garumā! Esam sagatavojuši aktivitāšu programmu visai nedēļai, kurā ir mazi izaicinājumi katrai dienai un citas interesantas aktivitātes, un konkursi!

Rūpējies par savu labsajūtu un iekšējo mieru, esi kustībā ik dienu svaigā gaisā, pievērs uzmanību savam uzturam un vairāk laiku velti saviem mīļajiem. Tev būs iespēja vingrot kopā ar mums, piedāvājam zemas intensitātes Šeit un vidējas/augstas intensitātes vingrojumu kompleksa nodarbību. Izvēlies to, kas tev tīkamāks un vingro sev ērtā laikā! Seko līdzi mūsu Latvijas Veselības nedēļas aktivitāšu programmai, jo ik pēc dienas tiks publicēts jauns vingrinājumu kompleks mūsu YouTube profilā.

Esi aktīvs ar visu ģimeni! Iepazīsti novadu ģimeņu rogainingā Ķekavas novada orientēšanās poligonos 2021, kas norisināsies no 11. novembra līdz 26.decembrim Baložos, Ķekavā, Daugmalē un piedalies balvu izlozē!

Piektdienās, 5., 12., 19. un 26. novembrī norisināsies atklātais turnīrs šahā “Šaha rudens Ķekavas novadā”. Plašāka informācija https://sports.kekava.lv/sa/2021/10/visu-novembri-piektdienas-atklatais-tiessaistes-saha-turnirs-saha-rudens-kekavas-novada/

Visa mēneša garumā sākot ar 8.novembri, 1.-5.klašu skolēniem būs iespēja piedalīties konkursā “Aktīvais gudrinieks”. Sīkāk lasi Šeit

Esi aktīvs, sāc ar mazumiņu un iespējams tieši šīs nedēļas apņemšanās Tev būs, kā pirmais solis veselīgākam dzīvesveidam!

Comments are closed.