Izaicinājumiem bagāta aizvadīta Latvijas Veselības sporta nedēļa 2021!

Ķekavas novadā no 8.-14. novembrim tika aizvadīta Latvijas Veselības sporta nedēļa! Latvijas Veselības sporta nedēļu 2021 jeb MOVE Week organizēja Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

Nedēļas garumā, Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra, izaicināja ikvienu vairāk laiku veltīt sportiskām aktivitātēm, rūpēties par savu labsajūtu, kā arī piedalīties aktīvās atpūtas pasākumos un konkursos. Piedāvājām vingrot kopā arī ar mums, ik pēc dienas tika publicēts jauns vingrošanas video komplekss trīs intensitātēs- zema, vidēja un augsta. Meklē tos mūsu YouTube profilā un turpini vingrot!

Cerams, ka Latvijas Veselības sporta nedēļa daudzus iedrošināja un motivēja spert pirmo soli uz pārmainām, bet ar šo vēl viss nebeidzās!
No 11. novembra līdz pat 26. decembrim ģimeņu komandām vai individuāliem dalībniekiem, ir iespēja doties piedzīvojumā – Ģimeņu rogainings. Esam sagatavojuši Jums 3 dažādas trases Ķekavas novadā izveidotajos orientēšanās poligonos. Vairāk informācija šeit.
No 8.-30. novembrim turpinās skolēnu konkurss “Aktīvais gudrinieks”, kas paredzēts 1.-5.klašu skolēniem. Vairāk informācija šeit.

Neraugoties uz to, ka nedēļas aktivitātes notika attālināti, liels paldies organizatoriem un  visiem dalībniekiem, kuri piedalījās!

Comments are closed.