Ir aizvadīta 1. spēļu kārta Ķekavas novada telpu futbola čempionātā

Ar sešām aizraujošām spēlēm ir sācies Ķekavas novada telpu futbola čempionāts! Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, pēc kura rezultātiem, astoņas labākās vienības iekļūs izslēgšanas spēlēs. 1. spēļu kārtā, iepriekšējā čempionāta uzvarētājiem, FK Ķengarags lika pasvīst turnīra jaunpienācēji IN Grupa, kuri pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar rezultātu 2:0! Spēles otrais nogrieznis daudz veiksmīgāks bija čempioniem – pieci bezatbildes vārti un uzvara ar rezultātu 5:2.

Čempionātu ar uzvarām iesāka arī Kadaga/ASK, FK Valdlauči (agrāk FK Ķekavas novads), FK Beitar, Daugmales dadzis un FK NAUDA. Ar pirmo “hat-trick” šosezon izcēlās Rūdolfs Zicāns no FK NAUDA!

2. spēļu kārta jau šonedēļ, 28. novembrī (spēļu grafiks raksta apakšā). Atgādinājums skatītājiem – ieeja tikai uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Skatītāji tribīnēs lieto sejas maskas un blakus drīkst sēdēt ne vairāk kā 2 personas.

Disciplinārās komisijas lēmumi:

  • par saņemto sarkano kartīti, vienu spēli izlaiž Husky spēlētājs Māris Roze (28.11.2021 pret Daugmales dadzis), disciplinārā nolikuma punkts Nr. 10.1.1.

Spēļu rezultāti:

  • FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv – Kadaga/ASK 1:3 (0:1). Vārti: Artjoms Makarovs 21′ – Mārtiņš Valdmanis 11′, 26′, Edijs Čibulis 31′.
  • FK Beitar – TFK LATS/vzjumti.lv 3:1 (1:1). Vārti: Aleksejs Bespolovs 9′, Artūrs Blankenfelds 21′, Emīls Muižnieks 39′ – Andrejs Jēgers 5′. Brīdinājumi: Dmitrijs Prohorovs 31′, Pāvels Ņikitonovs 32′, Emīls Muižnieks 35′ – Dāvis Kvants 8′, Rainers Jēgers 8′, Roberts Vārpa 35′.
  • FK Ķengarags – IN Grupa 5:2 (0:2). Vārti: Aleksandrs Butovskis 23′, Oļegs Ivaņica 27′, Aleksandrs Miheikins 31′, Kirils Butovskis 39′, Ervīns Keišs 40′ – Aigars Meri 12′, Lauris Podnieks 14′. Brīdinājumi: Aleksandrs Butovskis 40′.
  • FK Valdlauči – NAPALM 6:2 (2:0). Vārti: Viktors Semjonovs 9′, Jevgenijs Jeroha 11′, Artjoms Troickis 24′, Artūrs Jurjevs 25′, Aleksandrs Kosušenko 34′, Deniss Putilovs 38′ – Maksims Dubins 31′, Pavels Jermilins 32′. Brīdinājumi: Jevgenijs Jeroha 35′ – Arkadijs Narčuks 35′.
  • Daugmales dadzis – Bridēji 4:2 (2:1). Vārti: Reinis Grabovskis 17′, Juris Zālītis 19′, Jānis Mikītis 30′, Rainers Veide 39′ – Rūdolfs Blaumanis 10′, Elvijs Driba 26′. Brīdinājumi: Nav – Elvijs Driba 40′.
  • FK NAUDA – Husky 7:2 (3:1). Vārti: Rūdolfs Zicāns 6′, 16′, 25′, Dāvis Valmiers 33′, 38′, Edvards Pigarevs 17′, Matīss Baško 40′ – Lauris Blīgzna 7′, Ainārs Ābele 30′. Brīdinājumi: Nav – Māris Roze 18′, 18′.

Čempionātu atbalsta – Optibet Sporta bārsPutnu fabrika ĶekavaMacronPiebalgas alusĶekavas avotsIsostar

1.spēļu kārtas foto ŠEIT

Turnīra tabula:

Vieta Komanda Spēles Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Vārtu attiecība Punkti
1 FK NAUDA 1 1 0 0 7:2 3
2 FK Valdlauči 1 1 0 0 6:2 3
3 FK Ķengarags 1 1 0 0 5:2 3
4 Daugmales dadzis 1 1 0 0 4:2 3
5/6 Kadaga/ASK 1 1 0 0 3:1 3
5/6 FK Beitar 1 1 0 0 3:1 3
7/8 FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1 0 0 1 1:3 0
7/8 TFK LATS/vzjumti.lv 1 0 0 1 1:3 0
9 Bridēji 1 0 0 1 2:4 0
10 IN GRUPA 1 0 0 1 2:5 0
11 NAPALM 1 0 0 1 2:6 0
12 Husky 1 0 0 1 2:7 0

Visi vārtu guvēji:

Vieta Vārds, uzvārds Komanda Vārti
1 Rūdolfs Zicāns FK NAUDA 3
2 Dāvis Valmiers FK NAUDA 2
2 Mārtiņš Valdmanis Kadaga/ASK 2
4 Aleksandrs Miheikins FK Ķengarags 1
4 Oļegs Ivaņica FK Ķengarags 1
4 Kirils Butovskis FK Ķengarags 1
4 Ervīns Keišs FK Ķengarags 1
4 Aleksandrs Butovskis FK Ķengarags 1
4 Andrejs Jēgers TFK LATS/vzjumti.lv 1
4 Edijs Čibulis Kadaga/ASK 1
4 Artjoms Makarovs FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv 1
4 Artūrs Blankenfelds FK Beitar 1
4 Aleksejs Bespolovs FK Beitar 1
4 Emīls Muižnieks FK Beitar 1
4 Lauris Podnieks IN Grupa 1
4 Aigars Meri IN Grupa 1
4 Deniss Putilovs FK Valdlauči 1
4 Jevgenijs Jeroha FK Valdlauči 1
4 Viktors Semjonovs FK Valdlauči 1
4 Artūrs Jurjevs FK Valdlauči 1
4 Artjoms Troickis FK Valdlauči 1
4 Aleksandrs Kosušenko FK Valdlauči 1
4 Maksims Dubins Napalm 1
4 Pavels Jermilins Napalm 1
4 Elvijs Driba Bridēji 1
4 Rūdolfs Blaumanis Bridēji 1
4 Rainers Veide Daugmales dadzis 1
4 Reinis Grabovskis Daugmales dadzis 1
4 Juris Zālītis Daugmales dadzis 1
4 Jānis Mikītis Daugmales dadzis 1
4 Matīss Baško FK NAUDA 1
4 Edvards Pigarevs FK NAUDA 1
4 Ainārs Ābele Husky 1
4 Lauris Blīgzna Husky 1

Brīdinājumi:

Vārds, uzvārds Komanda Dzeltenā kartiņa Sarkanā kartiņa
Māris Roze Husky 1
Dmitrijs Prohorovs FK Beitar 1
Emīls Muižnieks FK Beitar 1
Pāvels Ņikitonovs FK Beitar 1
Roberts Vārpa TFK LATS/vzjumti.lv 1
Dāvis Kvants TFK LATS/vzjumti.lv 1
Rainers Jēgers TFK LATS/vzjumti.lv 1
Aleksandrs Butovskis FK Ķengarags 1
Jevgenijs Jeroha FK Valdlauči 1
Arkadijs Narčuks Napalm 1
Elvijs Driba Bridēji 1

2.spēļu kārta, 28. novembris, Ķekavas vidusskolas sporta komplekss, Nākotnes iela 1a:

14:20 TFK LATS/vzjumti.lv FK Valdlauči
15:15 FK NAUDA FK Ulbroka/Eurologi-giftprint.lv
16:10 NAPALM FK Ķengarags
17:05 IN GRUPA Kadaga/ASK
18:00 Husky Daugmales dadzis
18:55 Bridēji FK Beitar

Comments are closed.