Baldones Veselības skrējiens noslēdzies

No 22. jūlija līdz 16. septembrim norisinājās Baldones Veselības skrējiens 2021, piecos posmos. Katrā no posmiem piedalījās vismaz 120 dalībnieki, to iecienījuši bija baldonieši un tās viesi, gan jauni, gan pieredzējuši sportisti. Katrs posms bija ļoti gaidīts ikvienam skrējējam, jo radīja kopības sajūtu un 45 minūtes paskrēja nemanot.

Kopvērtējumam bija nepieciešams piedalīties vismaz četros posmos no pieciem. Noslēdzošajā posmā apbalvoja sešas labākās sievietes un vīriešus absolūtajā vērtējumā, kā arī sievietes un vīriešus deviņās vecuma grupās. Absolūtajā vērtējumā tika apbalvoti:

 1. Kristīne Vilcāne
 2. Enija Stangute
 3. Zanda Kārkliņa
 4. Ieva Tāle-Stangute
 5. Alise Beinardte
 6. Džesika Ermuiža

 

 1. Mareks Zālītis
 2. Gatis Vilšķērsts
 3. Alfs Vilcāns
 4. Einards Šauriņš
 5. Rūdolfs Vanags
 6. Krišjānis Vanags

Detalizēti rezultāti pa vecuma grupām pieejami šeit https://bulta.lv/baldone/rez_BaldoneVA5p21_kopvg.pdf
Par skrējēju aktīvu uzmundrināšanu rūpējās Andris Vilcāns, kas iedrošināja, lika pasmaidīt pat pēdējās minūtēs, informēja par jaunumiem un distances rekordiem. Par ritmisku muzikālo noformējumu rūpējās divu paraolimpisko sudraba medaļu ieguvējs Tokijas olimpiādē -Rihards Snikus. Pēdējā posmā visiem bija iespēja apskatīt olimpiskās medaļas klātienē un nofotografēties.
Paldies visiem dalībniekiem, kas piedalījās  Baldones Veselības skrējienā 2021. Tiekamies jau nākamajos Baldones Sporta kompleksa rīkotajos pasākumos.

Informācija sagatavoja
Edgars Brigmanis, Baldones Sporta komplekss

Foto: https://failiem.lv/u/rp9ndmjxq  vai https://www.baldone.lv/lv/galerijas/377_veselibas-skrejiena-noslegums-2021/

 

Comments are closed.