Brīvās cīņas sportisti sezonu turpina ar panākumiem

Igaunijā, Kohtla – Jarves pilsētā  17.jūlijā norisinājās  brīvās cīņas “NUBLUST  NABIKS 2021” 1. posma sacensības, kuras organizēja cīņas klubs “ KULDKARU”. Sacensībām bija jānotiek  janvāra mēnesī, bet ierobežojumu dēļ, tās tika atliktas. Mums, brīvās cīņas sportistiem, pēc gandrīz 10 mēnešu darba āra apstākļos, beidzot bija iespēja pacīnīties uz paklāja.

Sacensībās piedalījās  13 komandas no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Startēja 2006. gadā dzimušie un jaunāki sportisti. Dalībnieku skaits nebija tik kupls kā ierasts, pavisam 89 sportisti 21 svara kategorijā.

Ķekavas novadu pārstāvēja septiņi dalībnieki un tika gūti sekojoši panākumi: Rendijs Paupe – 26kg un Toms Lavskis +75 kg, katram cīnoties divās cīņās, abi ieguva 3.vietas. Ernests Benkens – 52kg ar vienu uzvaru un zaudējumu , Rodrigo Lūsis – 57kg ar divām uzvarām un zaudējumu, abi izcīnīja 2.vietas. Ance Norbute – 54kg,  pārliecinoši uzvarot savu pretinieci, ieguva 1.vietu. Emīlijai Alainei svara kategorijā – 62kg pretinieces bija palikušas mājās, un viņa draudzības cīņā ar spēcīgu, no smagākas svara kategorijas pretinieci, apliecināja tiesības uz 1. vietu.

BRĪVĀS CĪŅAS BĒRNI  PATEICAS  ĶEKAVAS  NOVADA  SPORTA  AĢENTŪRAI UN  ĶEKAVAS  NOVADA  SPORTA  SKOLAI PAR ATBALSTU MŪSU DARBAM!

Itars Bramanis, brīvās cīņas treneris

Comments are closed.