Tradicionālais Mīnusu turnīrs – 3. augustā pie Ķekavas sporta kluba

3. augustā, pie Ķekavas sporta kluba, norisināsies nu jau par labu tradīciju kļuvušais Mīnusu turnīrs! Kurš gan no mums nav spēlējis “mīnusus” un kāpēc gan neuzspēlēt šo aizraujošo spēli turnīrā? Dalība ir BEZ MAKSAS!

Sacensībās piedalās tikai iepriekš pieteikušies dalībnieki, maksimālais dalībnieku skaits katrā vecuma grupā ir 32! Grupas:

  • jaunieši dzimuši 2011. gadā un jaunāki (meitenes un zēni spēlē kopā) – sākums plkst. 17:00;
  • jaunieši dzimuši 2007. – 2010. gadam (meitenes un zēni spēlē kopā) – sākums plkst. 17:00;
  • jaunieši dzimuši no 2004. – 2006. gadam (meitenes un zēni spēlē kopā) – sākums plkst. 17:00;
  • pieaugušie dzimuši 2003. gadā un vecāki (sievietes un vīrieši spēlē kopā) – sākums plkst. 19:30.

Provizoriskā izspēles kārtība – dalībnieki tiek salozēti apakšgrupās, kur tie aizvada viena apļa turnīru. Viena spēle ilgst līdz 5 mīnusiem vai 5 minūtes (kopējais laiks visiem laukumiem). Pēc grupu turnīra seko izslēgšanas spēles, kurās iekļūst katras grupas četri labākie dalībnieki. Dalībnieki spēlē ar savām bumbām, nepieciešamības gadījumā organizatori piešķirs bumbas.

Īsie spēles noteikumi. A un B dalībnieki sacenšas savā starpā līdz brīdim, kamēr vienam ir 5 mīnusi. Pirms spēles notiek izloze, kurš uzsāks spēli (savā starpā, var spēlēt “akmens, šķēres, papīrītis”, mest monētu vai kā savādāk). Nav svarīga metiena tehnika, bet gan vieta, no kuras tiek izdarīts metiens. Piemēram, dalībnieks A iemet no punkta x, pēc tam dalībniekam B arī ir jāmet no punkta x:

  • ja dalībnieks B neiemet no punkta x, viņam ir viens mīnuss, spēle turpinās ar dalībnieka A nākamo metienu;
  • ja dalībnieks B iemet no punkta x, mīnusa nav un spēle turpinās ar dalībnieka A nākamo metienu (viņam NAV obligāti jāmet no punkta x, dubultie mīnusi netiek izspēlēti).

Iepriekšēja pieteikšanās līdz 2. augusta plkst. 24:00 ŠEIT

Nolikums ŠEIT  – piezīme: Google Chrome bloķē pielikumus, tāpēc šo pārlūku lietotājiem pielikums vispirms ir jālejuplādē (uz saites spiežot peles labo taustiņu un izvēloties “saglabāt saiti kā” vai “save link as” un tad apstiprinot datnes paturēšanu) un tad jāatver.

Mīnusu turnīru atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaPiebalgas alusĶekavas avotssaldējums TUIsostar

Comments are closed.