Spītējot spēcīgam lietum, 34 komandas piedalījās 3×3 basketbola čempionāta 1.posmā (+PIETEIKŠANĀS 2.POSMAM)

27. jūlija pēcpusdienā tika dots starts Ķekavas novada čempionātam 3×3 basketbolā. Spītējot stipram lietum, pirmajā posmā piedalījās 22 jauniešu un 12 pieaugušo komandas. Nākamais posms – 10. augustā, pieteikšanās līdz 9.augusta plkst. 24:00 ŠEIT 

1. posma rezultāti:

Vīrieši: 

  1. vieta Maigums (Aleks Grīnbergs, Rihards Ozoliņš, Edijs Ausējs, Dāvis Klegeris)
  2. vieta Garkalnes Runči (Edgars Lācis, Kristaps Salmiņš, Andris Epners, Arvīds Dambenieks)
  3. vieta Offseason (Toms Jēkabs Bērziņš, Roberts Ķuze, Markuss Kaminskis, Mārtiņš Veģis)

U16: 

  1. vieta Lisaks (Rihards Rūsiņš, Andris Jansons, Krišijānis Dzenis)

U14: 

  1. vieta Dranduļets (Kristaps Pētersons, Kristaps Rullis, Rinalds Seilis)
  2. vieta Avārijas brigāde (Harijs Vītiņš, Rainers Stančiks, Egons Zaķis)
  3. vieta 4P (Edgars Pašs, Inguss Pavļenko, Roberts Pavļenko, Renārs Pūliņš)

U12: 

  1. vieta 3×3 Ķekava (Edvards Prikulis, Matīss Pūliņš, Kristers Egle, Pēteris Kondratjevs)
  2. vieta BK Cēsis (Martins Puņeiko, Rūdolfs Lūkins, Ričards Tērauds, Ričards Rudzītis)
  3. vieta BS Ķeizars (Horens Bērziņš, Oskars Balodis, Rihards Pūce, Kristaps Jaunzems)

U10: 

  1. vieta Riekstkoži (Adrians Brumbergs, Kārlis Zariņš, Rodrigo Veinbergs)
  2. vieta BS Ķeizars (Gusts Bergmanis, Ralfs Cakars, Rodrigo Pūce)
  3. vieta Cēsis (Kārlis Bite, Toms Markuss Joksts, Māris Eglītis, Marks Līnis)

Foto ŠEIT

Video ŠEIT

Kopvērtējums pēc 1.posma:

Vīrieši:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 27.07. Punkti 2.posmā 10.08. Punkti 3.posmā    17.08. Punkti 4.posmā   24.08. Punktu summa Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
Maigums 100 100 1
Garkalnes runči 80 80 2
Offseason 70 70 3
Svešinieki 60 60 4
Darītāji 50 50 5
Klusais 45 45 6
Valters Smux 40 40 7
Majonēze 35 35 8
Vecmīlgrāvis 20 20 9
Zosāda 18 18 10
Lisaks 16 16 11
Forša komanda 14 14 12

U16:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 27.07. Punkti 2.posmā 10.08. Punkti 3.posmā    17.08. Punkti 4.posmā   24.08. Punktu summa Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
Lisaks 100 100 1

U14:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 27.07. Punkti 2.posmā 10.08. Punkti 3.posmā    17.08. Punkti 4.posmā   24.08. Punktu summa Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
Dranduļets 100 100 1
Avārijas brigāde 80 80 2
4P 70 70 3
Sencīši 60 60 4
Sānslīde 50 50 5
Rookie 45 45 6
Melnā gumija 40 40 7
Amigos 35 35 8

U12:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 27.07. Punkti 2.posmā 10.08. Punkti 3.posmā    17.08. Punkti 4.posmā   24.08. Punktu summa Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
3×3 Ķekava 100 100 1
BK Cēsis 80 80 2
BS Ķeizars 70 70 3
Konusiņš 60 60 4
Berģu Boyz 50 50 5
Berģu skola 45 45 6

U10:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 27.07. Punkti 2.posmā 10.08. Punkti 3.posmā    17.08. Punkti 4.posmā   24.08. Punktu summa Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
Riekstkoži 100 100 1
BS Ķeizars 80 80 2
Cēsis 70 70 3
A.Kraukļa VEF 2012 60 60 4
NBA Kaktuss 50 50 5
BS Ķeizarēni 45 45 6
Berģu skola 40 40 7
Berģi 35 35 8

Mūs atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaPiebalgas alusĶekavas avotssaldējums TUIsostar

Comments are closed.