Pieteikšanās nometnēm “Esi aktīvs – nesēdi mājās!” 2021. gada vasaras sezonā II

Pieteikšanās nometnēm “Esi aktīvs – nesēdi mājās!” 2021. gada vasaras sezonā

Lūdzu ņemt vērā, ka vasaras nometņu norise atkarīga no epidemioloģiskajiem ierobežojumiem COVID-19 saslimstības mazināšanai.

Sporta aģentūra aicina bērnu vecākus pieteikt savus bērnus uz 2021.gada vasaras bērnu nometnēm, kas norisināsies:

– Baložos, Baložu vidusskolā no 2. līdz 6.augustam;
– Ķekavā, Ķekavas sporta klubā no 2. līdz 6.augustam;
– Ķekavā, Ķekavas sporta klubā no 9. līdz 13.augustam;
– Daugmalē, Daugmales pamatskolā no 9. līdz 13.augustam.

Nometnes paredzētas Ķekavas novadā deklarētiem bērniem vecumā no 7 līdz 13 gadiem. Nometnes ietvaros bērniem būs iespējams iepazīties un izmēģināt dažādus sporta veidus un citas fiziskās aktivitātes, piedalīties nodarbībās par veselīgu uzturu. Tāpat ir plānota vienas dienas ekskursija. Nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas arī brokastu, pusdienu un launaga maltītes. Dalības maksa vienam dalībniekam – 60,00 EUR (ar dalībnieka vecāku/aizbildni tiks parakstīts līgums). Lai pēc iespējas vairāk novadā deklarētajiem bērniem būtu iespējams piedalīties kādā no mūsu organizētajām nometnēm, vienam bērnam iespējams pieteikties tikai uz vienu nometni. Detalizēta nometnes programma tiks nosūtīta nedēļu pirms katras nometnes norises sākuma.

Sīkāku informāciju par nometnēm iespējams uzzināt, zvanot uz tālruni 29335090.

Lai piedalītos nometnē, nepieciešams:

1) dienas nometnes dalībniekiem ne ātrāk kā 7 dienas pirms nometnes darbības sākuma saņemt ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām. (Izsniedzot izziņu, ārstniecības persona novērtē, vai SPKC bērnu ir vai nav noteicis kā Covid-19 pacienta kontaktpersonu, vai bērnam nav laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze, vai arī bērnam nav Covid-19 saslimšanas pazīmes. Tāpat arī novērtē vispārējo veselības stāvokli un apzina, vai bērnam pastāv kādi veselības riski saistībā ar uzturēšanos Nometnē. Izziņā ārsts norāda to, ka bērns drīkst vai nedrīkst apmeklēt Nometni, ir vai nav kādi ierobežojumi, piemēram, attiecībā uz sporta nodarbībām, diētu, alergēniem utml.).;

2) veikt SARSCoV-2 vīrusa RNS noteikšanas testu – siekalu paraugu, ko var veikt valsts apmaksātās analīžu kvotas ietvarā. Tests jānodod ne agrāk kā 48 stundas pirms plānotā nometnes sākuma. To var izdarīt sekojoši: nodot siekalu paraugu E. Gulbja laboratorijas automātā (robotam). Dalībnieka vecāks saņems PINK kodu un ar kodu varēs saņemt stobriņu siekalu testam, un pēc tam nodot paraugu robotam 48 stundas pirms plānotā nometnes sākuma. Vai nodot siekalu paraugu individuāli vienā no laboratorijām (MFD, BIOR, Centrālā, E.Gulbja laboratorijas), iepriekš piesakot to laboratorijai, tad saņemot laboratorijā parauga nodošanas trauciņu, un epidemioloģiski drošā veidā nododot siekalu paraugu testēšanai, uzrādot līgumu ar nometnes organizētāju.

Pieteikšanās forma nometnēm šajā google veidlapā

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra

Comments are closed.