Baldones skriešanas un riteņbraukšanas izaicinājums

No 5 līdz 25. jūlijam Baldonē piedalies segmentu izaicinājuma 3. posmā, kurā var izvēlēties startēt skriešanas vai riteņbraukšanas segmentā.

Skriešanas segmenta starts un finišs ir Baldonē, pretī pašvaldības ēkai uz Iecavas ielas.

Distances garums ir ~ 5 km.  Distances apraksts: distance ved pa Iecavas ielu ārā no pilsētas, līdz Silmaču ielai, pa kuru arī turpinās distance, līdz pat Zīļu ielai. Turpiniet ceļu pa Zīļu ielu augšup, centra virzienā. Iepretī tirgus laukumam nogriezies pa kreisi uz Lapu ielu un pēc tam pa labi uz Rožu ielu. Skrien līdz Iecavas ielai, kur nogriezies pa kreisi un turpini ceļu līdz finišam. Trase marķēta ar melnām bultām uz sarkana fona. Trasi iepazīsti sīkāk https://www.strava.com/segments/29024193.

Riteņbraukšanas segmenta starts atrodas Baldonē, pretī pašvaldības ēkai uz Iecavas ielas, finišs uz Rožu ielas, pirms krustojuma ar Iecavas ielu.  Distances garums ~9,9 km. Distances apraksts: distance ved pa Iecavas ielu ārpus Baldones pilsētas teritorijas aptuveni 1.8 km, tad veica pagriezienu pa kreisi uz zemes ceļu un turpini braukt 3.5 km taisni, tad veic pagriezienu pa kreisi. Pēc pagrieziena turpini 3 km taisni līdz Zīļu iela, pa to brauc centra virzienā līdz tirgus laukumam.  Iepretī tirgus laukumam nogriezies pa kreisi uz Lapu ielu un pēc tam pa labi uz Rožu ielu, kuras galā ir finišs. Trase marķēta ar melnām bultām uz dzeltena fona. Trasi detalizētāk iepazīsti  –  https://www.strava.com/segments/29024217

Nolikums ŠEIT

 

Informāciju sagatavoja: Baldones sporta komplekss

Comments are closed.