Piedalies aktivitāšu konkursā “Veselības apļi Ķekavas novadā”

Attālinātais konkurss norisināsies no 21. maija līdz 20. jūnijam (ieskaitot) Ķekavas novadā un tajā piedalīties Jūs varat jebkurā sev ērtā laikā. Lai piedalītos konkursā, Jums būs nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu un aplikāciju, kas iemūžinās Jūsu veikto maršrutu (piem. “UA MapMyRun”) vai viedpulkstenis, kurš fiksē veikto distanci.

Dalībnieki var sev ērtā laikā piedalīties aktivitātē, izvēloties atbilstošu pārvietošanās veidu (ejot/nūjojot, skrienot vai braucot ar velo), veicot pats savu trasi. Lai dalībnieks kvalificētos balvu izlozei, pēc fiziskās aktivitātes veikšanas ir jāaizpilda anketa un jāpievieno bildes (dalībnieka bilde trasē un veiktās trases bilde) https://sports.kekava.lv/apli. Priecāsimies, ja savos FB vai IG kontos publicēsiet bildes un pieminēsiet mūs @sportskekava.

21.06. tiks izlozētas atbalstītāju sarūpētās balvas starp visiem konkursa dalībniekiem. Specbalva dalībniekam, kurš būs veicis visvairāk km konkursa norises laikā (katrā no veidiem – iešana/nūjošana, skriešana un velo).

Konkursa nolikums ir pieejams ŠEIT

Konkursu atbalsta Putnu fabrika ĶekavaĶekavas avotsHerkuless, Bella Happy un Bella Latvia.

 

 

Comments are closed.