Pavasara auto foto orientēšanās Ķekavas novadā

Aicinām Jūs piedalīties pavasara auto foto orientēšanās spēlē! Spēle notiek attālināti no 2021. gada 8. līdz 31. martam (ieskaitot), Ķekavas novadā. Piedalās ģimeņu komandas vai individuāls dalībnieks. Kopā ir 30 kontrolpunkti – tie ir jāatrod, jāatbild uz jautājumiem, jāaizpilda krustvārdu mīkla un jāatmin atslēgas vārdi. Aizpildītās atbilžu lapas un 5. jautājumā pieprasītais foto jānosūta elektroniski https://sports.kekava.lv/af/. Lai piedalītos balvu izlozē, jābūt aizpildītiem pareiziem atslēgas vārdiem un krustvārdu mīklā nedrīkst būt vairāk par divām nepareizām atbildēm.

Lai atrastu kontrolpunktus ir nepieciešama viedierīce ar iespēju noteikt GPS koordinātas un apskatīt kartē novada teritoriju kādā no karšu aplikācijām/vietnēm (piem. google.maps.com).

Spēle notiek, izmantojot velosipēdu, auto vai kādu citu personīgās pārvietošanās transportlīdzekli (motorolleru, mopēdu un tml.), kas ir tehniskā braukšanas kārtībā un atbilst CSN prasībām. Kopējais kontrolpunktu aptuvenais attālums ir 200km. Dalībnieki spēles distanci var veikt brīvi izvēlētā laikā un secībā, iekļaujoties spēles norises laika periodā.

Spēles jautājumu / atbilžu lapa izdrukātā veidā ir pieejama Ķekavas sporta klubā vai arī jūs to variet lejuplādēt un izdrukāt paši:

Uzdevums PDF formātā

Uzdevums JPG formātā – 1. lapa (tiem, kas nevar atvērt PDF)

Uzdevums JPG formātā – 2. lapa (tiem, kas nevar atvērt PDF)

Tiks izlozētas atbalstītāju sarūpētās balvas. Izloze notiks 1.04.2021., laiks tiks precizēts, būs pieejama tiešraide sporta aģentūras Facebook un Instagram platformās @sportskekava. Dalība BEZ MAKSAS!

Spēles nolikums ir pieejams ŠEIT

Spēli atbalsta – Putnu fabrika Ķekava, LofbergsHerkuless, Bella Happy un Bella Latvia.

Comments are closed.