Sporta klubs atvērts no 7. decembra

Ievērojot MK noteikumu prasības ar šī gada 7. decembri SPORTA KLUBS IR ATVĒRTS. Apmeklētājiem ir jāievēro sekojoši ierobežojumi:

 1. Saskaņā ar MK rīkojumu ārkārtējā situācija ir pagarināta līdz gada 11. janvārim.
 2. Attiecībā uz sportu pamatā paliek šobrīd spēkā esošais regulējums.
 3. Turpmāk sportā iespējami individuāli apmeklējumi un individuāli treniņi iekštelpās, ievērojot 2 metru distanci, vienai personai nodrošinot ne mazāk kā 15 m2 no apmeklētājiem pieejamās sporta norises vietas telpu platības, un telpu piepildījums nepārsniedz 20 % no maksimāli iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj telpas infrastruktūra.
 4. Papildus jāņem vērā, ka saimnieciskā pakalpojuma sniegšanas vietās atrodas ne vairāk kā 20 % no maksimāli iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj konkrētās vietas infrastruktūra. Ja saimnieciskā pakalpojuma sniegšanas vietas platība ir mazāka par 25 m2, tajā atrasties var tikai viens apmeklētājs.
 5. Ārtelpās joprojām vienā treniņgrupā vienlaikus organizēti drīkst pulcēties ne vairāk kā 10 personas (neieskaitot sporta speciālistus un sporta darbiniekus), kā arī nedrīkst izmantot ģērbtuves. Ir noteiktas papildus prasības ārtelpām – ne vairāk kā 20 % no maksimāli iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj konkrētās vietas infrastruktūra.
 6. Arī iepriekš noteiktajās divpadsmit (12) īpaša regulējuma pašvaldībās tagad drīkstēs kontrolēti sportot iekštelpās.
 7. Profesionāļi, izlases un Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības regulējums paliek esošais.
 8. Latvijas pieaugušo izlases, Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu, kā arī komandu sporta spēļu starptautisko un augstāko līgu komandu pilngadīgu profesionālu sportistu (personas, kuras uz līguma pamata un par nolīgto samaksu gatavojas sporta sacensībām un piedalās tajās) treniņi gan iekštelpās, gan ārtelpās arī turpmāk drīkst norisināties bez ierobežojumiem, ja tiek nodrošināti vispārīgie epidemioloģiskās drošības pasākumi.
 9. Ministru kabineta diskusijās gan izņēmums profesionāļiem tika saglabāts, bet jau publiski no Valsts kancelejas puses ir ticis skaidrots, ka pamatā tas attiecas uz tiem komandu sporta spēļu sportistiem, kuri nav nodarbināti citur ārpus sporta komandas.
 10. Sportam izņēmums ir noteikts arī masku lietošanā treniņu un sacensību laikā.
 • ja telpā atrodas vairāk par vienu personu, jālieto mutes un deguna aizsegi. Ievērojot, ka – sportisti (tai skaitā individuālus iekštelpu sporta norises vietu apmeklētāji) sporta treniņu (nodarbību) un sporta pasākumu laikā mutes un deguna aizsegus drīkst nelietot. Ar šo jāsaprot, ka  mutes un deguna aizsegus drīkst nelietot tikai sporta treniņa norises laikāiekštelpās pirms un pēc treniņa (nokļūstot līdz treniņa vietai) mutes un deguna aizsegi jālieto.
 1. Brīvdienās sporta klubu darbība tajā skaitā arī tirdzniecības centros ir atļauta ievērojot visas iepriekšminētās prasības un citus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Treneriem maskas jālieto obligāti!!!

Aicinām sekot līdzi aktualitātēm sporta aģentūras mājas lapās, kā arī sociālajos tīklos!

Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras administrācija

Comments are closed.