Ir sākusies pieteikšanās Ķekavas novada čempionātam telpu futbolā 2020/21 (+PIETEIKUŠĀS KOMANDAS)

Ir sākusies pieteikšanās Ķekavas novada čempionātam telpu futbolā 2020/21! Visas spēles tiks aizvadītas Ķekavas vidusskolas Sporta kompleksā, Nākotnes ielā 1a (zāles nepieejamības, tehniska rakstura problēmu u.c. iemeslu dēļ spēles var notikt citās novada zāles).

Ar prieku paziņojam, ka par Ķekavas novada čempionāta lieldraugu ir kļuvis OPTIBET, pateicoties kuram, būs vairāki jaunumi:

 • Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems dāvanu kartes futbola ekipējuma iegādei – 1.vieta 350 eiro, 2.vieta 250 eiro un 3.vieta 200 eiro;
 • Mārketinga aktivitātes, konkursi, utt.;
 • Iespējams, uz finālspēlēm Jūs varēsiet veikt sporta likmes;

Spēles notiks svētdienu vakaros, 1. spēļu kārta tiks aizvadīta 25. oktobrī. SVARĪGI – sakarā ar jaunajiem MK ierobežojumiem, plānotais čempionāta sākuma datums tiek pārcelts uz 8. novembri (ja netiks pagarināti aktuālie ierobežojumi)! Maksimālais komandu skaits čempionātā – 13! Ja pieteiksies vairāk komandas, priekšroka tiks dota komandām, kuras iepriekšējā sezonā startēja čempionātā. Komandu pieteikumi tiek pieņemti līdz 2020. gada 14. oktobra plkst. 18:00 uz e-pastu andris.petrovs@kekava.lv. Dalības maksa ir 250 eiro no komandas, kura ir jāapmaksā pilnā apmērā līdz komandas otrajai spēlei!

Pieteikušās komandas (atlikusi 1 brīva vieta):

 1. FK Ķengarags
 2. FK Ķekavas novads
 3. FREE
 4. FK Daugmales dadzis
 5. FK NAUDA
 6. Kadaga/ASK
 7. Stopiņi
 8. Godzilla/Apu
 9. FK Prioritāte
 10. TFK LATS
 11. NAPALM
 12. Blackout 69

Visiem komandas spēlei pieteiktajiem spēlētājiem, izņemot vārtsargu, ir jābūt vienādas krāsas kreklos ar redzamiem numuriem (vismaz 15 cm augstumā) un šortos, kas nepārsniedz ceļgalus, kā arī garajām zeķēm ar kājsargiem. Šī punkta neizpildīšanas gadījumā komanda vai konkrēti spēlētāji NETIEK pielaisti spēlei!

Tiks noteikts un apbalvots katras spēļu kārtas vērtīgākais spēlētājs. Finālspēles tiks translētas Sportacentrs TV.

Spēles ilgums ir 2×20 min. “netīrais” laiks (2.puslaika pēdējās 2 minūtes tiek spēlēts “tīrais” laiks). Pirms spēles komandām ir 5 min laiks, lai sagatavotos spēlei, kā arī 2 min pārtraukums starp puslaikiem.

Ar čempionāta nolikumu var iepazīties ŠEIT

Disciplinārais nolikums ŠEIT

Komandas pieteikums ŠEIT

Čempionātu atbalsta – OptibetPutnu fabrika ĶekavaMacronPiebalgas alusĶekavas avotsIsostar un My fitness.

Comments are closed.