Daugmales telpu futbola turnīrs “Rudens kauss 2020” jau 26. septembrī (+SPĒĻU KALENDĀRS)

26. septembrī, Daugmales pamatskolas sporta zālē, plkst. 10:00, norisināsies ikgadējais telpu futbola turnīrs “Rudens kauss 2020”. Maksimālais komandu skaits turnīrā 10, dalības maksa no komandas 15 Eur.

Komanda sastāv no 9 spēlētājiem (5 laukuma spēlētāji + 4 rezervisti). Turnīrā var piedalīties ikviens interesents, izņēmumi:

• Nedrīkst spēlēt 2019./2020. gada sezonā Optibet Latvijas telpu futbola virslīgā vai līdzvērtīgā ārvalstu čempionātā vismaz vienu spēli aizvadījuši spēlētāji;
  • Komandā drīkst būt ne vairāk kā divi spēlētāji, kuri 2019./2020. gada sezonā ir aizvadījuši vismaz vienu spēli Latvijas telpu futbola 1. līgā vai līdzvērtīgā ārvalstu čempionātā.

Izspēles kārtība – Divas grupas (komandas tiek salozētas), tiek izspēlēts aplis. Pēc tam izslēgšanas spēles: ceturtdaļfināli, pusfināli, spēle par 3.vietu un Fināls. Spēles ilgums 12 minūtes (1 puslaiks). Izslēgšanas spēlēs, ja pēc pamatlaika ir neizšķirts rezultāts, tiek izpildīti soda sitieni (5 sitienu sērija).

Nolikums ir pieejams ŠEIT

Iepriekšēja komandu pieteikšanās līdz 23. septembrim (NOSLĒGUSIES!).

PIETEIKUŠĀS KOMANDAS:

A grupa – Daugmales dadzis, FC Bez nosaukuma, TFK LATS, Baldone un UBAK

B grupa – Old School, FK Ķekavas novads, FREE, Ziemeļblāzma un Ramzess/Kripto investīciju klubs

16:45 Fināls

Tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji ar medaļām, kausiem un atbalstītāju sarūpētām balvām. Iespējamas papildus balvas labākajiem spēlētājiem, utt. DARBOSIES KAFEJNĪCA!

Turnīru atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaPiebalgas alusĶekavas avotsIsostarMacron un My fitness.