Noskaidroti Ķekavas novada 3×3 basketbola čempionāta uzvarētāji

Noslēdzies Ķekavas novada čempionāts 3×3 basketbolā. 25. augustā noskaidrojām ne tikai 4. posma labākos, bet arī kopvērtējuma uzvarētājus 6 vecuma grupās. Čempionātā kopumā savus spēkus izmēģināja 86 komandas!

4.posma godalgoto vietu ieguvēji: 

Vīrieši:

  1. Garkalnes runči (Edgars Lācis, Ginters Blumbergs, Jānis Ābols, Renārs Buivids)
  2. Avotu reprezent (Ivo Kleinbergs, Oskars Kūma, Tomass Sparāns, Artūrs Pokšāns)
  3. Svešinieki (Rainers Blūms, Aleksandrs Ganža, Viesturs Mazūdris, Renārs Indriksons)

U18:

  1. FTC (Rolands Dižgalvis, Krišjānis Ķuzulis, Valters Mazburšs, Ričards Barkovskis)
  2. Visu cieņu (Mārtiņš Avotiņš, Roberts Kotāns-Pilāns, Mariss Zušs, Rihards Zelčs)
  3. Pa mierīgo (Mārtiņš Barans, Tomass Grīnbergs, Ugosts Skride)

U15:

  1. Tēviņi (Jānis Censonis, Miks Montiks, Eduards Dāgs Gaiķēns, Gundars Plūme)
  2. Lisaks (Patriks Kauliņš, Rihards Rūsiņš, Dāvis Beišs, Emīls Vite)
  3. BD Pacani (Rolands Karlsons, Krišs Mikitāns, Rūdolfs Ormanis, Dāvis Veģeris)

U13:

  1. Hoodie gang (Maikls Burmistrovs, Jānis Barāns, Jānis Šilbergs)
  2. Oļuks (Kristaps Ziemelis, Adrians Apiņš, Kristians Rakickis, Toms Kūliņš)
  3. Sinots (Rūdis Bundzēns, Linards Stonis, Reinis Hartmanis, Patriks Dambaris)

U11:

  1. Rīdzenes rupuči (Roberts Kalviņš, Roberts Zvaigzne, Ernests Vēzītis, Kārlis Brūns)
  2. 3×3 Ķekava (Matīss Pūliņš, Edvards Prikulis, Pēteris Kondratjevs, Kristers Egle)
  3. Baltie (Braiens Burmistrovs, Alekss Ivanovs, Andis Slakteris, Toms Pavlovičs)

U9:

  1. BS Ķeizars (Rodrigo Pūce, Ralfs Cakars, Rolands Druvaskalns, Daniils Morozovs)
  2. Pacers (Emīls Baikovs, Kristiāns Ilguns, Rodrigo Veinbergs)
  3. Jūrmala (Rūdolfs Cimdiņš, Juris Sičkars, Kristaps Ventnieks, Ernests Ēvele)

4.posma foto ŠEIT

Kopvērtējums pēc 4. posma 

Vīrieši:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 30.06. Punkti 2.posmā 7.07. Punkti 3.posmā    18.08. Punkti 4.posmā   25.08. Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
Garkalnes runči 18 20 15 20 58 1
Avotu reprezent 20 14 16 18 54 2
Svešinieki 15 12 20 16 51 3
BK Ķekava/BeBe.lv 16 15 13 12 44 4
ARRR 8 0 18 15 41 5
205307 11 13 12 13 38 6
Šipke 12 0 11 11 34 7
Geka.lv 14 16 0 0 30 8
Pikantais kūrorts 0 0 14 14 28 9
A komanda 0 18 0 0 18 10
KBK ’86 13 0 0 0 13 11
Slapjie bandīti 0 11 0 0 11 12
Cartel 0 0 10 0 10 13-15
Sliekas 0 10 0 0 10 13-15
Skidope 10 0 0 0 10 13-15
Shimmy 0 0 9 0 9 16-17
BK Punči 9 0 0 0 9 16-17
Šipkovs 0 0 8 0 8 18

U18:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 30.06. Punkti 2.posmā 7.07. Punkti 3.posmā    18.08. Punkti 4.posmā   25.08. Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
FTC 16 15 20 20 56 1
Visu cieņu 20 18 18 18 56 2
Atpūta 15 14 16 0 45 3
Pa mierīgo 0 0 15 16 31 4
Pīters 0 20 0 0 20 5
Durklis 18 0 0 0 18 6
Crackheadi 0 16 0 0 16 7
L kubā 14 0 0 0 14 8

U15:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 30.06. Punkti 2.posmā 7.07. Punkti 3.posmā    18.08. Punkti 4.posmā   25.08. Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
Tēviņi 0 20 20 20 60 1
Absolūti 20 13 16 0 49 2
Lisaks 13 5 18 18 49 3
Ķencis 18 15 0 14 47 4
BD Pacani 14 16 15 16 47 5
Zelta bumba 15 14 14 0 43 6
Vienkārši Berģi 12 7 12 15 39 7
Sofija 0 0 13 13 26 8
PEK 10 10 0 0 20 9
Flight 0 8 11 0 19 10
Hoodie Gang Pt.2 0 18 0 0 18 11
Pļutka 9 9 0 0 18 12
BS Tukums 16 0 0 0 16 13
Betons 11 4 0 0 15 14
Jānis 0 12 0 0 12 15
L kubā 0 11 0 0 11 16
FTC 0 6 0 0 6 17
Ķirzaka 0 3 0 0 3 18

U13:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 30.06. Punkti 2.posmā 7.07. Punkti 3.posmā    18.08. Punkti 4.posmā   25.08. Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
Sinots 20 20 20 16 60 1
Hoodie gang 14 18 16 20 54 2
Oļuks 16 16 15 18 50 3
Remdenie 15 9 13 14 42 4
Sviests 10 10 18 13 41 5
Komandas nosaukums 12 15 14 12 41 6
Sarkanais bekons 11 6 12 11 34 7
Ķieģeļi 9 13 0 0 22 8
Nav metējs 0 11 11 0 22 9
Mentene 13 7 0 0 20 10
Baltais ķieģelis 7 12 0 0 19 11
Liepāja 0708 18 0 0 0 18 12
Salaspils 0 14 0 0 14 13
Pārdaugava 5 8 0 0 13 14
Aibes kasieri 8 0 0 0 8 15
Berģi 6 0 0 0 6 16
Ķeizars 0 5 0 0 5 17
For fun 4 0 0 0 4 18

U11:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 30.06. Punkti 2.posmā 7.07. Punkti 3.posmā    18.08. Punkti 4.posmā   25.08. Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
Rīdzenes rupuči 16 20 0 20 56 1
3×3 Ķekava 20 18 16 18 56 2
Nav nosaukums 14 16 20 0 50 3
Fornite Playeri 18 14 18 0 50 4
Jūrmala 15 13 15 0 43 5
Airbolisti 8 9 13 15 37 6
Lakers 11 10 12 14 37 7
Salaspils lauvas 13 15 0 0 28 8
Kraukļi 10 0 14 0 24 9
Cēsis 12 12 0 0 24 10
Berģu skola 9 11 0 0 20 11
Baltie 0 0 0 16 16 12
Ķekavas vistiņas 0 0 11 0 11 13
Krāsainie 7 0 0 0 7 14

U9:

Komandas nosaukums Punkti 1.posmā 30.06. Punkti 2.posmā 7.07. Punkti 3.posmā    18.08. Punkti 4.posmā   25.08. Kopv. 3 labāko posmu punkti Vieta
Cēsis 20 20 18 0 58 1
Jūrmala 18 16 20 16 54 2
BS Ķeizars 16 15 0 20 51 3
Pacers 15 14 14 18 47 4
Berģi 0 12 13 15 40 5
Cēsu hanteri 0 13 15 0 28 6
Krāsainie 0 10 12 0 22 7
Bostonas Celtics 0 11 11 0 22 8
Black&White 0 18 0 0 18 9
AKR Cīnītāji 0 0 16 0 16 10

Comments are closed.