Ķekavas velobrauciena laikā uz autoceļiem A7 un A5 būs ceļu satiksmes ierobežojumi

Ķekavas velobrauciena dienā šo sestdien, 8. augustā,  paredzēti ceļu satiksmes ierobežojumi gan uz lielajiem valsts nozīmes ceļiem – A7 un A5,   gan P85, P89 un P90 ceļu posmos, kā arī pašā Ķekavas centra apkaimē. Tāpēc aicinām gan autobraucējus, gan pasākuma viesus iepazīties laikus ar satiksmes ierobežojumiem, lai varētu saplānot pēc iespējas sev ērtāku pārvietošanās maršrutu, ņemto vērā šīs plānotās izmaiņas.

Ceļu satiksmes ierobežojumu karte ir apskatāma ŠEIT 

Stāvvietu karte ŠEIT

Šogad Latvijas kausa ietvaros notiks jau otrais Ķekavas velobrauciens ar četrām dažādām distancēm, kur īsākā būs 400 metri un garākā – 80 kilometri. Sacensības rīko Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra sadarbībā ar Latvijas riteņbraukšanas federāciju, un tās notiek saskaņā ar Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības noteikumiem.

Ķekavas velobrauciena dalībniekiem atkarībā no vecuma un sportiskās sagatavotības ir iespēja piedalīties kādā no četrām disciplīnām. Rūdītākie riteņbraucēji varēs pārbaudīt savu meistarību velobrauciena visgarākajā – “ISOSTAR sporta distancē” – 80 km garumā, kas divos apļos vīsies no Ķekavas caur Daugmali un Baldoni, atgriežoties starta vietā Ķekavā. Šajā distancē ar naudas un atbalstītāju balvām tiks apbalvoti ātrākie seši braucēji un sešas braucējas. Pirmās vietas ieguvējs  saņems 100 eiro lielu naudas balvu.

Ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs aicināts piedalīties vispopulārākajā no distancēm- 45 km garajā Putnu fabrikas Ķekava tautas distancē “Stiprie stilbiņi”, līdzīgi kā sporta distancē, mērojot ceļu no Ķekavas uz Daugmali un Baldoni, finišējot Ķekavā.  Ātrākie trīs dalībnieki sieviešu un vīriešu grupā saņems velobrauciena atbalstītāju sarūpētās dāvanas.

Savukārt aktīvā brīvā laika pavadīšanas cienītājiem, jo īpaši sportiskajām ģimenēm tiks piedāvāta īpašā “Ķekavas avots” ģimenes distance”, kurā ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs varēs izbaudīt velopiedzīvojumu 7 km garumā pa Ķekavu, piedalīties loterijā un saņemt balvas. Tāpat kā pērn arī šogad Ķekavas velobraucienā būs padomāts arī par pašiem mazākajiem, kas varēs startēt “Herkuless bērnu distancē” un saņemt balviņas.

Paralēli riteņbraukšanas sacensībām visas dienas garumā bez maksas notiks dažādas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan mazajiem apmeklētājiem. Bērnus iepriecinās grandiozā putu ballīte, radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, Veloruļļu cīņas kā arī sportiskās aktivitātes “Stiprais cālis”, savukārt enerģiju varēs uzņemt degustējot garšīgo A/S „Putnu fabrika Ķekava” produkciju.

Ja esi izlēmis startēt kādā no Ķekavas velobrauciena distancēm, piereģistrē savu dalību interneta vietnē sports.kekava.lv līdz 3. augusta plkst. 24.00.  Cilvēkiem ar kustību traucējumiem, uzrādot invalīda apliecību, dalība sacensībās ir bez maksas, savukārt Ģimenes 3+ karšu īpašniekiem 50% atlaide. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās e-pastā velobrauciens@kekava.lv. Ar Ķekavas velobrauciena nolikumu var iepazīties interneta vietnē http://sports.kekava.lv. Plašāka informācija, rakstot uz e-pastu: velobrauciens@kekava.lv. Vienlaikus aicinām dalībniekus un līdzjutējus ievērot aktuālos Covid-19 infekcijas ierobežošanas pamatprincipus un piesardzības pasākumus.

Ķekavas velobrauciens notiks 8. augustā plkst. 09.00 – 17.00, reģistrācija – no plkst. 9.00, sporta laukumā “Fortius”, pie Ķekavas sporta kluba,  Ķekavā, “Bultas”.  Plašāka informācija pieejama pie Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūras interneta vietnē sports.kekava.lv vai rakstot uz e-pastu velobrauciens@kekava.lv.

Ķekavas velobraucienu atbalsta – Putnu fabrika ĶekavaĶekavas avotsIsostarHerkulessTU saldējumsBella HappyBellaPiebalgas alusT/C LiibaĀdažu čipsi„ŠKODA” automašīnu oficiālais pārstāvis Latvijā – „GREEN MOTORS”Rīgas šampanietisMy fitnessHanzas maiznīca

Comments are closed.